Sennik Oświadczyny - SennikOnline.pl

Sennik Oświadczyny

Nasze interpretacje snu oświadczyny sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu oświadczyny

  10 10
 • Interpretacja:

  Nadchodzą kłopoty; Z miłości - zdrada w małżeństwie lub oszustwo i i kłopoty. Patrz też --> Zaręczyny.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 41% Nie 59%

 • Interpretacja:

  kłopoty

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 15% Nie 85%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. aga (Gość) 4 marca 2015

  oświadczyny ciąża dół

  Siły mu się oświadczyny mojego byłego partnera był elegancko ubrany z pierścionki em w ręku i poprosił mnie o rękę , ja byłam zaniedbana i brzydko ubrana , byłam tez w ciąży

 2. aga (Gość) 4 marca 2015

  oświadczyny

  Siły mu się oświadczyny mojego byłego partnera był elegancko ubrany z pierścionki em w ręku i poprosił mnie o rękę , ja byłam zaniedbana i brzydko ubrana , byłam tez w ciąży

 3. esia 20 sierpnia 2014

  Oświadczyny

  Śniło mi się, że mój facet mi się oświadcza i daje mi dwa pierścionki. Jeden taki normalny złoty pierścionek z oczkiem, a drugi w kształcie obrączki z łączonego białego i żółtego złota. I mówi, że mam wybrać ten któy wolę.

 4. myszkaaa (Gość) 3 października 2012

  Ciąża, pociąg, zaręczyny.

  Śniło mi się że jechałam pociągiem byłam w ciąży z chłopakiem którego bardzo kocham. Później nie wiem jak to się stało ale znalazłam się na stadionie narodowym gdzie później mój chłopak na środku tego stadionu mi się oświadczył oczywiście zaręczyny udane.

 5. kisiula (Gość) 4 września 2012

  oswiadczyny

  Śniło mi się ,że moja pierwsza wielka miłość oświadczyła mi się. Pamiętam ,że nie wiedziałam kogo wybrać czy obecnego chłopaka , z którym jestem czy z z moim eks właśnie tą pierwsza miłością. W moim domu była cała rodzinna , była jakaś uroczystość , nie wiem jaka. I nie wiem skąd wziął się on tam. Pamiętam jakąś rozmowę , chyba mówiłam mu ,że nie wiem co zrobić którego wybrać . Po czym on wybieg i po jakimś czasie wrócił z bukietem białych kwiatów bzu i białych stokrotek , uklęknął i mi się oświadczył . Chciałam tych zaręczyn , ale dalej tkwiłam w tym zakłopotaniu którego wybrać , byłam rozdarta między jednym a drugim.

 6. Elcia90 (Gość) 31 maja 2012

  Oświadczyny

  śniło mi się że przyjechał do mnie pewien chłopak 1 raz na oczy go widziałam a chłopaka nie mam . Dal mi bukiet róż w kształcie 2 serc i pudełeczko w kształcie serca nie otworzyłam go bo powiedziałam ze za wcześnie i nie pamiętam co było dalej.

 7. maja2111 31 maja 2012

  Żart z oświadczynami

  Mój obecy chłopak klęka przed moją osobą, i wyciąga małe pudełeczko. Ja podekscytowana nie czekając na pytanie rzucam mu sie na szyję i mówię TAK!!!
  On torchę zdezorientowany odsuwa się, a ja wtedy otwieram pudełko, ale okazuje się, że jest to teraz wielka skrzynia wypełniona przerówżnymi kosztownościami, łańcuszkami , kolczykami, naszyjnikami...ja szuka tego pierścionka z każdą rzeczą coraz bardziej zawiedziona....

 8. Rose_Love 2 sierpnia 2011

  Zaćmienie

  Śniło mi się że byłam w jakimś domu i siedziałam koło Edwarda(Roberta Pattinsona) i Belli(Kristen Steward) Po dłuższej chwili zrozumiałam że mnie nie widzą.Potem Edward wyciągnął pierścionek i podarował go Belli,a Bella zaczęła coś mówić,i wtedy się obudziłam.Podkreślam że jestem 14-latką i nie mam chłopaka.

 9. marika34 1 marca 2011

  oświadczyny

  mój chłopak zaprowadził mnie pod blok mieszkania mojej kuzynki, przed klatką stała moja rodzina i było pięknie wszystko ustrojone. Domyślałam się że może mój chłopak mi się oświadczy ale on powiedział mi że jestem dla niego najważniejsza, a potem pobiegł gdzieś dalej.

 10. sitcom (Gość) 15 stycznia 2011

  oświadczyny

  Chłopak,który klika dni temu ze mną zerwał oświadczył mi się (zdziwiłam się bo przecież nie byliśmy już razem) i pokazał 6 różnych pierścionków abym mogła sobie jeden wybrać, a ja zdziwiłam się ,że przyniósł mi takie co mi się nie podobają a dobrze wiedział jaki mam gust

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny