Sennik Oszustwo - SennikOnline.pl

Sennik Oszustwo

Nasze interpretacje snu oszustwo sprawdzają się w 17%

Znaczenie snu oszustwo

  10 10
 • Interpretacja:

  Oszustwo - W podświadomości często coś niespodziewanego, szybkie szczęście i krótkoterminowa poprawa finansów. Oszustwa w miłości nie należy przyjmować zbyt poważnie, ponieważ spółkujący we śnie z własną żoną to na przykład oznaka nieoczekiwanej pomocy, której na jawie ktoś udzieli śnią­cemu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

 • Interpretacja:

  Kogoś - Dla własnego zysku oszukasz pracodawcę lub zła sława lub dobrze i właściwie postępujesz; Być - podstępni znajomi lub poważne straty finansowe; Dla młodej osoby - rozstanie z ukochaną lub konflikty i waśnie; Oskarżać kogoś o - rychłe otrzymanie awansu lub przestroga przed rabunkiem lub kradzieżą. Patrz też --> Kłamać.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. lili333 (Gość) 9 sierpnia 2013

  przyjaciółka ...

  Tej nocy miałam sen związany ze snem mojej przyjaciółki ... Jej się śniło jakieś oszustwo a mi się śniło że szłam z nią przez jedno z osiedli naszegomiasta ( osiedla tego bardzo nielubię i staram się jak najbardziej go unikać ) rozmawialiśmy o naszej byłej przyjaciółce która cały czas nas oszukiwała wykorzystywała itp poprostu była fałszywa... I dziwne było w tym śnie to że ona za nami szła nie

 2. Neenaa (Gość) 17 września 2012

  OTuUFdZCNWtWCF

  d3w filmik "Geri's Game" w isctioe bardzo bliski jest (duchowi) rozwiązania zadania.Zadanie polega na wykazaniu, iż opisana strategia "impregnuje" przeciw najbardziej niesprzyjajacym okolicznościom. By to wykazać, trzeba na zmianę - lub nawet jednocześnie - być graczem oraz przeciwnikiem, dokładnie jak f3w dziadek-szachista.No, w w filmiku strategia nie jest opisana - jest dopiero puentą. Ale to jedyna rf3żnica. Po obejrzeniu, koniec staje się poczatkiem.

 3. pawcio469 (Gość) 8 września 2012

  oszustwo finansowe

  Miałem sen w którym byłem świadomy oszustwa. Na moich oczach ktoś okradał ludzi z pieniędzy ale w sposób taki ze sami przynosili pieniądze wypełniali jakies papiery po czym gdy chcieli odebrać z powrotem swoje pieniądze okazywało się ze jest to nie możliwe.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny