Sennik Pakowanie się - SennikOnline.pl

Sennik Pakowanie się

Nasze interpretacje snu pakowanie się sprawdzają się w 65%

Znaczenie snu pakowanie się

  10 10
 • Interpretacja:

  Pakowanie się - Porządkowanie swojego mienia, tzn. wewnętrznej jaźni. Pako­wanie się może mieć związek z posiadaniem zbyt wielu zbęd­nych rzeczy zaśmiecających wnętrze albo za dużą aktywnością w życiu na jawie — rzeczy trzeba lepiej poukładać albo się ich pozbyć. Pakowanie rzeczy po to, by je schować, może mieć związek z tłumieniem uczuć lub wspomnień. Pakowanie się jako wstęp do czegoś, na przykład podróży, poprzedza zmianę w życiu. Rozpakowywanie może oznaczać wydobywanie cze­goś z nieświadomości na jaw.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 65% Nie 35%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. aga (Gość) 20 marca 2014

  pakowanie

  od lat śni mi się że pakuję się w popłochu przed końcem doby hotelowej lub przed wylotem do domu i nie mogę pozbierać wszystkich rzeczy, wydaje mi się ich strasznie dużo, rano budzę się wykończona psychicznie, bardzo ciekawi mnie znaczenie tego snu

 2. Aga (Gość) 28 listopada 2012

  Pożegnanie

  Śniło mi się, że siedzę w kole ze znajomymi, jest wiele osób a za mną siedzi mój przyjaciel. Słuchamy rozmów, aż on wstaje ubiera plecak, 2 walizki idzie wokół koła, widzę jego plecy, on zatrzymuję się obraca i z wielką radością macha do mnie i z tym uśmiechem bierze z powrotem walizki i znika w oddali. Co oznacza ten sen ??

 3. bg (Gość) 16 października 2012

  pusta walizka

  Śniło mi się,że jechałam pociągiem, wysiadając wziełam walizkę ,która okazała się pusta i w tej chwili uświadomiłam sobie ,że nie spakowałam swoich rzeczy,które wszystkie gdzieś tam zostały w miejscu, z którego wracałam.

 4. Miska (Gość) 13 sierpnia 2012

  walizka

  Właśnie ostatnio miałam taki dziwny sen bo cały czas śniło mi się tylko to że się pakowałam przed jakimś wyjazdem, nic innego tylko walizka i ja pakująca mnóstwo rzeczy do wielkiej torby..i że później to rozpakowałam bo się okazało że wszystko było zupełnie nie potrzebne i z powrotem zapakowałam to co najpotrzebniejsze na wyjazd... ;)
  Dziwne to było bo z reguły nie miewam takich snów, zawsze coś się działo jak w filmie a tutaj...tylko pakowanie!! ;) )

 5. oli (Gość) 13 lipca 2012

  pakowanie

  mi się śni ze pakuje się w hotelu na ostatnią chwile zeby zdąrzyc przed doba hotelowa, jestem roztargniona i wielu ważnych rzeczy nie zapakuje, pozniej takze panikuje i przezywam ze nie zabralam najwazniejszego i ciagle mi czegos brakuje

 6. triniti18 (Gość) 20 lutego 2012

  obrączka

  Śniło mi się że byłam na festynie a kramy przysypane były czarną ziemią gdy podeszłam pod jeden z nich odsunęłam ziemię i znalazłam kilka pierścionków a pod nimi obrączkę, dodam że pogoda w moim śnie była słoneczna i wszystko było pozytywne i spokojne.

 7. zuza (Gość) 7 lutego 2012

  pakowanie

  często śni mi się ,że wyjeżdżam bez walizki ,z pustą walizką bądź zapominam wielu rzeczy ,najpotrzebniejszych i strasznie panikuje ,wracam po coś bez tego czuję się fatalnie,gdzies uciekam,śpieszę się ,chowam itp,

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny