Sennik Palić się - SennikOnline.pl

Sennik Palić się

Nasze interpretacje snu palić się sprawdzają się w 25%

Znaczenie snu palić się

  9 10
 • Interpretacja:

  Palić się - Ból zakłóci ci chwile spokoju.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. mima1505 (Gość) 8 kwietnia 2015

  sen mojej kolezanki o mnie

  Śniło jej śie ze bylam w lesie pelnym lisci. Po chwili zwiedle liście opadly zaczynajac śie palić a ja zaczęłam śie palić razem z nimi. Dodam ze jestem w ciąży i w jej śnie mialam takze widoczny duzy brzuch.

 2. MARIOLA (Gość) 23 września 2013

  WIEDZMA

  SNILO MI SIE ZE WZIENTO MNIE NA STOS I PODPALONO LUDZIE NAZWALI WIEDZMA JA KRZYCZALAM JAKO NIE JESTEM NIA POMOGLAM CHLOPCU PODALAM MU RUMIANEK NA GORANCZKE GDY CHLOPIEC OZYL DLA MNIE BYLO ZA PUZNO BYM ZYLA JA UMARLAM ALE ZOSTALAM JAKO DUCH W MYM DOMU I TO KONIEC TEGO SNU

 3. G9 (Gość) 22 grudnia 2011

  Samospalenie na plaży i oddanie się na pożarcie

  Pochmurny, szary dzień. Plaża. Z piasku wystają korzenie, lub są to wydmy. Morze jest spokojne. Stoję na tej plaży. Przede mną leży wąż - widać że słaby, ledwo żyje. Podpełza do niego żmija, która kąsa go trzykrotnie - pamiętam że zadziwia mnie zwinność i szybkość żmii oraz fakt że aż trzy razy go kąsa a ten nie broni się. Do ręki biorę opalarkę i zamiast opalić węża / usmażyć go zaczynam opalać i podpalać samego siebie. Wołam psa który zaczyna zjadać węża by skosztował mojego mięsa. Widzę wszystko z punktu widzenia osoby pierwszej. Dokładnie widzę swoją nogę obficie ociekającą krwią ze zwisającą skórą i mięsem. Opalam się dokładnie cały a pies wyżera mięso z mojej nogi... [wtedy zadzwonił budzik]

 4. izus1516 25 maja 2011

  Przyłapanie na paleniu papierosów

  Stoję na schodach i pożyczam od babci papierosa nagle pojawia sie mój ojciec i to widzi. Próbuję to jakoś odkręcić

 5. kalatala (Gość) 4 lutego 2011

  ogień

  To był jeden z tych dziwnych snów, gdzie się wiele dzieje, a zapamiętujesz jedną, dwie rzeczy. Otóż chciałąm się przebrać, gdy nagle zajęłąły mi się włosy płomieniem, potem ręka... Ktoś przy mnie był, nieudolnie próbowała zagasić płomień. Sama w końcu ściągnęłam to z siebie. Ale potem we śnie pojawiły się butle gazowe, które nieśli faceci nieprzestrzegający zasad bezpieczeństwa, biegłam do wyjścia, na klatkę schodową, wiedziałam że cały budynek wybuchnie. No i się obudziłam.

 6. dziaru 23 stycznia 2011

  dziwny sen

  śniło mi się że chciałem sobie odebrać życie poprzez podpalenie się . Oblałem alkoholem siebie i się podpaliłem z czego zacząłem się gasić , ściągnąłem ubranie i zalałem dalej alkoholem żeby się spaliło lecz płomień zgasł .

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny