Sennik Papieros - SennikOnline.pl

Sennik Papieros

Nasze interpretacje snu papieros sprawdzają się w 73%

Znaczenie snu papieros

  7 10
 • Interpretacja:

  Papierosa - palić: Zadbaj o powstrzymanie nerwów na wodzy.
  Papierosa, widzieć: Musisz być cierpliwy, abyś mógł spokoj­nie znosić mające nastąpić nieprzyjemności.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 78% Nie 22%

 • Interpretacja:

  Dostatek lub szczęście w miłości lub miłe i przyjemne rozrywki; Palić - jesteś żądny przygód lub strata okazji lub lekkomyślność; Inni palą - poprawa interesów lub szczęście i harmonia w domu. Patrz też --> Cygaro, Dym, Tytoń.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 63% Nie 37%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Gosia (Gość) 5 kwietnia 2015

  Samozapalający się papieros

  Jechałam autobusem z różnymi ludźmi, taki chłopak rozdawał taką kawę 3w1 na raz. Nie rozdał kilku osobom w tym mi, to podeszłam do niego, krzyczałam i rozdałam reszcie. Wysiadlam nie na swoim przystanku i siedziałam tam z moją byłą przyjaciółką, siedziałyśmy nie mówiąc nic do siebie. Po jakimś czasie trochę gadałyśmy, wyciągnęłam mojego ostatniego papierosa z plecaka i położyłam razem z telefonem na ziemii. On się sam zapalił to go zgasiłam i położyłam, przyszedł kolega i chciałam wtedy juz odpalać, ale on znowu zaczął się sam palić, zgaszalam a on dalej się zapalał. Wkurzyłam się i rzuciłam go w kąt krzycząc 'jebany papieros, kupuje marlborasy goldy a one się same pala. Niech te gowno się samo pali' coś w tym stylu. Kolega i byla przyjaciolka się śmieli.

 2. Aniaaa : ) (Gość) 8 kwietnia 2014

  Kościół ,papierosy,spowiedź

  Siedzialam w remizie z siostrą kolegą i kolezanką i graliśmy w karty.Poczęstowałam papierosem nie paląca koleżankę i paliłyśmy obie.Pòźniej przyszli moi koledzy z jednym się na żywo nie odzywam i on spytał się mojej siostry czy ma papierosa (chociaż ona nie pali) i później się spytał czy ja mam chociaż się nie odzywamy i pòźniej nagle wchodziliśmy do kościoła pomodliłyśmy się i stanełyśmy w kolejce do spowiedzi i patrzymy a tam dwóch księży stoją przed konfesjonałem i palą papirosy, i gdy przyszła moja kolej do spowiedzi to ksiądz nas zawołał do stolika obok konfesjonału i proboszcz z mojej parafi ja i moi znajomi później kolega którego dobrze nie znam poczęstował mnie ,proboszcza i kolezankę papierosem i gralismy dalej w karty.Później koleżanka poszła po kolegę z którym się wlasnie nie odzywam i znowu chcial ode mnie papierosa i zaczoł mnie przepraszać,przytulać. I się obudziłam.

 3. dagmara (Gość) 1 grudnia 2013

  papieros

  jestem osobą nie palącą a w śnie poszłam kupiłam papiery i w tajemnicy przed rodzicami cały czas je paliłam

 4. Zdzwiwiona (Gość) 1 marca 2013

  Papierosy i dym z nich.

  Nigdy nie paliłam papierosów, nawet ich nie próbowałam, a w śnie chodziłam po centrum handlowym i puszczałam bański mydlane i jednocześnie paliłam papierosy, dym czasami wpuszczałam do baniek. Potem wyszłam na zewnątrz i stanęłam obok wejścia do centrum. Rozmawiałam z koleżanką i cały czas paliłam papierosy. Raz spojrzałam na zamkniętą paczkę papierosów.

 5. Natalia (Gość) 2 stycznia 2013

  Ksiądz z papierosem

  Sen rozpoczyna się tym,że sama znajdowałam się na dworzu i paliłam papierosa.Gdy skończyłam palić i weszłam do domu od razu zadzwonił dzwonek do drzwi,otworzyłam,jak się okazało był to ksiądz.Zaprosiłam go do domu wtedy on zaczął mnie podrywać...poszłam do drugiego pokoju,a ksiądz w tym czasie zaczął palić w kuchni papierosa.Nagle do domu wróciłą moja mama,zauważyła do grzebiącego w zlewie,ale nie wiedziałam o co mu chodzi,bo ten już skończył palić.Następnie zjawili się goście,zaczęłam robić frytki i chcąc wyciągnąć ziemniaki ze zlewu mama odnalazła to czego szukał ksiądz-zapalniczke.Zapalniczka ta byla cała czarna i odpalała się za pociągnięciem pstryczka wyglądającego jak głowa diabła...

 6. kala (Gość) 13 czerwca 2012

  znajdowanie papierosó

  Śniło mi sie, że szłam i po drodze znajdowałam papierosy, i znalazłam też różowe z czego sie bardzo cieszyłam.

 7. Ja i tylko ja (Gość) 2 marca 2012

  Złamany papieros

  Byłam w domu jakiejś kobiety i wracając z łazienki znalazłam w kieszeni złamanego papierosa. Po czym udałam się do salonu, aby znaleźć kogoś kto mógłby go dla mnie naprawić.

 8. drzewo (Gość) 31 grudnia 2011

  Papieros i Zabójca.

  W moim domu była impreza. Był grudzień i zero śniegu. Wyszłam z toalety. Nagle po wielkiej i głośnej imprezie została tylko cisza. Wyszłam z domu bez żadnej kurtki ale nie było mi zimno mimo iż był mróz. Podeszłam do zewnętrznej strony drzwi od garażu/piwnicy. W cieniu siedziało dwóch moich kolegów i pies. Nagle zobaczyliśmy kogoś z pistoletem w ręce i z trzema wielkimi czarnymi torbami na śmieci na plecach. Gdy osoba odjechała wyszliśmy z cienia,a oni wytłumaczyli mi,że ktoś nagle wbił do domu i zaczął wszystkich zabijać. Oni mu umknęli bo wyszli akurat na balkon i zeszli po drugim balkonie piętro niżej. Wsiedliśmy do samochodu (chociaż mamy po 14lat) jeden z tych kolegów zaczął nas gdzieś wozić,po czym,po jakimś czasie znów wróciliśmy pod mój dom. Nie zdążyliśmy zaparkować bo jakimś czerwonym mustangiem ktoś zaparkował tam gdzie my chcieliśmy. Z tamtego mustanga wyszła jakaś młoda kobieta (nie jestem pewna czy miała więcej niż 19-20lat) i wyjęła papierosa. My też po zaparkowaniu wyszliśmy i podeszliśmy do niej. Bałam się bo ten samochód wyglądał jak ten tamtego zabójcy. Gdy zaczęliśmy z nią gadać podeszło do nas parę dziewczyn ode mnie ze szkoły i spytało czy mogą z nami zapalić. Ktoś mi zaoferował papierosa odmówiłam i wyciągając z torebki której wcześniej nie miałam papierosa zapaliłam go zapałką i zaciągnęłam się. Wiedziałam,że to był mój pierwszy raz,ale zaciągnęłam się tak, jakbym robiła to od lat. Rozmawialiśmy z tą kobietą i pytaliśmy się po co tu przyjechała. Zaczęła mówić,że po swojego chłopaka bo coś stąd zabierał i potrzebował auta. Wtedy z domu ktoś wyszedł. Była to ta sama osoba co wcześniej wychodziła z trzema czarnymi worami. Gdy przechodził przez furtkę mocno się zaciągnęłam i gdy na mnie spojrzał chuchnęłam mu niesamowitą ilością tytoniu od której zaczął się dusić. Rzucił worki i wyszedł dusić się na ulicę. Gdy uklęknął na jezdni trzymając się za gardło wjechał w niego samochód. Gdy zajrzałam do worków zobaczyłam związanych i zakneblowanych znajomych z mojej imprezy. Dziewczyna pokazała nam bagażnik auta gdzie było jeszcze parę worków. Wszyscy byli cali oprócz jakiejś dwójki dziewczyn których nie lubiłam i nie miałam pojęcia jakim cudem znalazły się na mojej imprezie. Potem się obudziłam.

 9. agathe191 (Gość) 20 grudnia 2011

  Papieros

  Paliłam papierosa przez okno, początkowo nie czułam jego smaku, potem już zaczął mi smakować. Nagle usłyszałam, że wchodzi do pokoju moja mama i raptownie go zgasiłam.

 10. lalunia19 (Gość) 15 października 2011

  papierosy

  Byłam bezdomna i kazali mi sprzedawać papierosy. Jedną paczkę wyciągnęłam z reklamówki i gdy to zrobiłam byłam przerażona że nic nie sprzedam.

 11. yuue (Gość) 4 sierpnia 2011

  Papierosy

  Byłam w sklepie,kupiłam sobie picie,papierosy i coś jeszcze. Kasjerka sprzedałą mi je ku mojemu zdziwieniu,gdyż jestem nieletnia. Potem zauważyłam że jest to taka wielka paczka.Nie palilam tych papierosów,lecz trzymałam je tylko w keiszeni.

 12. conselo 22 maja 2011

  Trzymałem papierosa i paliłem go bardzo szybko ale on się prawie nie kończył a na dodatek widziałem inne osoby palące, potem musiałem go zgasić prawie całego papierosa.

 13. Dona (Gość) 12 maja 2011

  Papieros

  Byłam u koleżanki w domu i dostałyśmy od kogoś 4 papierosy , dwa spaliłyśmy w nocy i dwa zostawiłyśmy na rano .

 14. Nikita (Gość) 26 marca 2011

  Papieros

  Gdy wróciłam do domu po imprezie, w mojej torebce znalazłam prawie pustą paczkę papierosów, chociaż tego dnia nie wypaliłam żadnego. Nikt inny nie miał dostępu do moich rzeczy.

 15. odylia (Gość) 16 lutego 2011

  papieros

  Jechałam autobusem i zobaczyłam byłego faceta który czekał aż go zobaczę i ostentacyjnie palił papierosa w długiej fifce wiedząc, że denerwuje mnie gdy pali.

 16. Indianin (Gość) 5 lutego 2011

  Papieros

  Siedziałem na sofie i paliłem papierosa bardzo powoli i co chwila go odkładałem.
  Mama weszła do mojego pokoju i nie zwróciła uwagi na papierosa mimo że nie pozwala palić mi w domu.

 17. coldplay 31 stycznia 2011

  Papieros

  Byłam w szkole. W szatni,gdzie zmienia się ubranie,stałam z koleżankami. Miały one w ustach papierosy,a ja im je podpalałam. Nikt nie zwrócił na tu uwagi,mimo to ,że palenie w szkole jest zabronione.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny