Sennik Pary - SennikOnline.pl

Sennik Pary

Nasze interpretacje snu pary sprawdzają się w 39%

Znaczenie snu pary

  7 10
 • Interpretacja:

  Pary - Pojawienie się we śnie pary identycznych przedmiotów albo postaci wskazuje na zrodzenie się czegoś w świadomości. To z kolei jest ściśle związane z uzdrawianiem.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

 • Interpretacja:

  Śniło mi się że mój kolega poprosił mnie o chodzenie o co w tym chodzi?

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. funnychemist (Gość) 5 stycznia 2014

  muzyk

  Śniło mi się że do mojej szkoły chodził dużo młodszy niż w rzeczywistości wokalista mojego ulubionego zespołu. Wyraźnie mu się spodobałam, cały czas się na mnie patrzył i zaczęliśmy się całować.

 2. joan32 (Gość) 7 marca 2011

  groza

  ..biorę ślub ze swoim mężem w zakładzie pogrzebowym(!!!),mała ceremonia i 2 inne pary,których nie znam.

 3. Oliwia1289 20 lutego 2011

  Chłopak

  Snił mi się chłopak.W moim śnie on się mnie zapytał czy będziemy razem . O co w tym chodzi? Co to może znaczyć? Czy to się spełni?

 4. Louie23 (Gość) 8 lutego 2011

  Miłość?

  Śniło mi się, że pocałowałam chłopaka, który bardzo mi sie podoba i z którym chciałabym chodzić. Już raz śniło mi się,że zostaliśmy parą. Czy to może oznaczać, że on też chce ze mną chodzić? Czy to może się urzeczywistnić?

 5. julka14 (Gość) 27 stycznia 2011

  ...

  byłam zakochana w chłopaku, więc umówiłam się z nim i innymi przyjaciółmi na spacer. poszliśmy się przejść, patrzymy a tu taki most i wszystkie całujące się pary. Nagle zadzwoniła do mnie mama i powiedziała że mam szybko przyjść do domu. poleciałam bo akurat było to niedaleko. Po 15 minutach wróciłam na miejsce i zauważyłam jak chłopak który mi się podobał całował się z moją koleżanką. uciekłam z tamtąd, a na drugi dzień koleżanka zaczęła mnie przepraszać.

 6. DaGa 26 stycznia 2011

  wypowiedzenie umowy

  Od paru tygodni myślimy z mężem o przeprowadzce do innego miasta. Tam rozpoczęcie wszystkiego od nowa,nowa praca, nowe mieszkanie. Jestem osoba, bardzo rzadko zapamiętuje sny, lecz od pary dni mam dziwne sny: pierwszy który przyśnił mi się wczoraj,j iż mąż dostał wypowiedzenie z pracy i drugi powtarzajacy sie w rożnych miejscach i porach dnia, iż jestem w ciąży.

 7. anihva (Gość) 22 stycznia 2011

  idol

  śnił mi się mój ulubiony wokalista z zespołu. Byłam z nim po koncercie i jeszcze innymi fanami i On pokazywał nam jakieś Jego książki po czym dał nam je ale kiedy wzięłam swoją, odłożyłam ją bo On coś do mnie powiedział i z wrażenia ze jest blisko mnie, stoi za mną odłożyłam tą ksiażkę i potem On mnie gdzieś prowadził. Zaczął mnie obejmować i przytulać po czym otworzył drzwi do pokoju, gdzie byly inne pary w łóżkach i stanęliśmy razem przy jego łóżku, i wtedy On mnie pocałował. Czułam Jego ostry zarost. Pocałunek był krótki, po czym położył sie do łóżka i czekał aż ja też sie połozę koło niego ale ja nie chciałam wiec jakoś namówił mnie do tego żebym usiadła na tym łóżku i wtedy przewrócił mnie na drugą stronę łóżka i znowu chciał mnie pocałować ale tutaj mój sen sie skończył

 8. apsik 16 stycznia 2011

  paweł

  Siedzieliśmy w jakimś miejscu przy stole, paliły się świece, było dosyć ciemno, przytulnie. Zadałam mu pytanie, nie pamiętam dokładnie jakie, ale dotyczyło nas jako pary. Dotykał moich dłoni, uścisnął je i powiedział, że czwartki i niedziele będą nasze.

 9. Miss12 11 stycznia 2011

  W kościele

  Ksiądz katecheta miał dwie pary różowych skarpetek na nogach i siedział w konfesjonale.Natomiast zamiast ministrantów byli harcerze a póżniej okazało się że mszy św nie będzie...

 10. TajniakTajniak (Gość) 26 grudnia 2010

  gotowanie dziwnej potrawy

  Gotowałem czosnek z miodem i wiórkami kokosowymi, dla pary która czekała na korytarzu. obok było okno które przy końcu gotowania zasłoniło się żaluzjami. Dałem całą potrawę tym młodym czekającym na korytarzu a oni sobie poszli, ja zjadałem to co zostało. Podszedłem do okna i próbowałem odsłonić żaluzje by wpuścić do tego szarego korytarza trochę światła,

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny