Sennik Paszport - SennikOnline.pl

Sennik Paszport

Nasze interpretacje snu paszport sprawdzają się w 57%

Znaczenie snu paszport

  9 10
 • Interpretacja:

  nieszczęście, zmiana miejsca pobytu

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  nieszczęście, zmiana miejsca pobytu; Wiele - wypadek, szpital.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Paszport - Widok paszportu z własną fotografią każe być gotowym do podróży, ponieważ pora po temu jest korzystna.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  nieszczęście

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Gosiaxxx 17 lutego 2016

  paszport

  Śniło mi się że miałam lecieć do Stanów na lotnisku ktoś chciał sprawdzić dokumenty okazało się że mam lekko spalony paszport a po wzięciu go do ręki pana który sprawdzał papiery mój paszport rozsypał mu się w rękach na popiół.

 2. Laurinda (Gość) 18 marca 2011

  czy mam paszport?

  Śniło mi się, że jestem w jakimś hotelu z siostrą. Ona spała ja szukałam czegoś w internecie i nagle wykrzyknęłam jej imię, że nie wiem, czy mam paszport (miałyśmy wyjechać na wakacje egzotyczne w rzeczywistości i w tym śnie, ale teraz jestem chora i plany trzeba przesunąć jak wyzdrowieję). Moja siostra we śnie otworzyła leniwie oczy i powiedziała "co?" znów powtórzyłam, ze nie wiem, czy zapakowałam paszport, bo na ten wyjazd pakowałam się już od miesiąca i nie wiem, co zapakowałam a co nie. Na koniec miałam świadomość, ze on chyba został w komodzie w domu i nie będę mogła przejść do samolotu, tylko w tym momencie miałam wrażenie, że nie wrócę do Polski, tak jakbym jakimś cudem przejechała do innego kraju i nie mogła wrócić do Polski. Co to znaczy?

 3. even (Gość) 1 marca 2011

  Niezdecydowanie i paszporty

  Śniło mi się, że byłam nad jakimś zalewem, gdzie było moje rodzeństwo, wujek, ciocia, kuzynki i wiele innych znajomych mi osób. Chodziłam po piasku, molo, ale nie weszłam do wody. Robiłam zdjęcia. Później poszłam na wycieczkę z bratem i siostrą i znaleźliśmy się w jakimś budynku. Mieliśmy wracać nad zalew, kiedy wpadliśmy na pomysł, żeby kupić lody. Siostra i brat od razu się zdecydowali na lody za 3,30 zł, a ja nie wiedziałam, które wybrać. Zastanawiałam się bardzo długo, aż w końcu wybrałam te same. Obsługa sklepiku i klienci zaczęli się ze mnie śmiać, że tak długo myślałam i w końcu wybrałam takie. Poszłam poszukać rodzeństwa, które w czasie mojego zastanawiania się gdzieś sobie poszło i znalazłam ich w sali z telewizorem, skąd nie mogłam ich wyciągnąć. Zostawiłam ich więc i chciałam wyjść z budynku. Po drodze spotkałam 2 kolegów z klasy i koleżankę, z którą usiadłam na schodach wejściowych. Siedziało już na nich bardzo dużo osób, bo podobno nie można było wychodzić. Przed nami siedziały dziewczyny bardzo negatywnie do nas nastawione. Jedna pytała się mnie czy mam świeże i czyste włosy, a ja wiedziałam, że nie i ona również to wiedziała. Pytała także ile już mam ocen z matematyki i pochwaliła się piatką. W końcu ktoś kazał się jej ode mnie odczepić. Następnie pojawili się jacyś ludzie, którzy stwierdzili, że już długo się nasiedzieliśmy i możemy wyjść ze swoimi paszportami. Trzymali w rękach bardzo dużo tych paszportów, które rozrzucili i wszyscy zaczęli szukać swoich. Koleżanka znalazła, a ja nie.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny