Sennik Paszportowa kontrola - SennikOnline.pl

Sennik Paszportowa kontrola

Znaczenie snu paszportowa kontrola

  10 10
 • Interpretacja:

  Paszportowa kontrola - Obawa przed nią może oznaczać konflikt z władzami. Przej­ście kontroli to pomyślne zakończenie jakiejś urzędowej sprawy, a nawet procesu sądowego.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Geograful 22 stycznia 2015

  Kontrola urzędowa

  Ja miałem taki dziwny sen.
  Dostałem pracę w urzędzie wojewódzkim jako osoba przeprowadzająca kontrole w samorządach. Dziwnym trafem kilka razy z rzędu do kontroli zostało wylosowane jedno miasto*. Każda kontrola kończyła się sporą karą. Jednakże później zlikwidowano wszystkie czynniki hamujące rozwój np. nepotyzm i korupcję i miasto zaczęło rozwijać się na miarę swojego potencjału.
  Czy mógłby się ktoś podjąć interpretacji.

  *To miasto jest chyba najgorzej zarządzaną gminą w całym województwie i marnuje swój spory potencjał przez kłótnie i nietrafione inwestycje.

 2. Oscar (Gość) 6 sierpnia 2012

  hwiVLgCnGUcooX

  Wiadomo, że uśmiech to podstawa we wzmjaenych relacjach. A co do skargi: niby nie, a jednak czasem działa. Jeśli będzie więcej skarg to ktoś w końcu pochyli się nad problemem. Swoją drogą jeszcze się nie spotkałem z chamskim działaniem pracownikf3w lotniska i nie mf3wię tu tylko o wrocławskim. Upierdliwym a i owszem, czasem takim, ktf3re mnie biło po kieszeni ale nigdy nie spotkałem się z chamskimi zachowaniami: od sztywnej, formalnej postawy ale obojętnej, poprzez bardzo formalne ale z uśmiechem do niemalże towarzyskiej rozmowy. Ale to tak OT.

 3. Blondi (Gość) 29 grudnia 2010

  zatrzymanie przez policję

  Śniło mi się, ze jadąc samochodem z chłopakiem zatrzymała nas policja na kontrolę. Mój chłopak nie był z tego powodu zadowolony

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny