Sennik Pięć - SennikOnline.pl

Sennik Pięć

Znaczenie snu pięć

  8 10
 • Interpretacja:

  Pięć - Cyfra pierwotnego rodu ludzkiego, mikrokosmos i mate­rializm: ciało fizyczne i jego pięć zmysłów; ciało z czterema kończynami i głową cztery strony świata z mistycznym środ­kiem; cztery żywioły plus piąty żywioł eteru, uniwersalna sub­stancja ożywiająca. W tarocie piątka oznacza Arcykapłana (Papieża). Piątka symbolizuje także równowagę, ponieważ dzieli dziesiątkę, liczbę doskonałą na dwa.
  Wyrazem piątki jest pentagram, pięcioramienna gwiazda, która w okultyzmie wyobraża dominację umysłu nad niższą na­turą. Według Greków pentagram symbolizował światło, zdro­wie i witalność.
  Cyfra pięć jest często symbolizowana przez pięciolistne roś­liny, na przykład różę, lilię lub winorośl.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Nevelka (Gość) 6 października 2013

  Ostre jak igły siano

  byłam na jakimś polu (nie umiem określić) i tam były takie snobki (kupki siana) siana bardzo ostre .Ja wyjęłam takie malutkie ździebełko a moja mama krzyknęła nieeee wszystko się zawaliło i mnie zadźgało to była taka jakby wojna .i miejsce polski zajęły w tej bitwie niemcy bo ja byłam generałem i zginęłam ale nagle powstałam z tych igieł i dalej walczyłam od tego momentu sen się zupełnie zmienił była tam taka pseudo forteca i trzeba było odszukać klucze ja przeszłam kilka przeszkód które tam były mój tata był organizatorem tej misji kiedy zebrałam 3 klucz tak jakby znowu wszystko się zmieniło .wyjechałam z pomarańczowej rury jak na basenie i wpadłam w kolorowe piłeczki (jak w kulko-landach) no w realnym życiu ciężko chorowałam i gdy się obudziłam byłam cała spocona ...nie wiem czy ktoś mi powie co to znaczy bo mam pokićkane sny :/

 2. kicia (Gość) 25 sierpnia 2011

  znalezienie pieciozłotówek

  śniło mi się że znalałam dwie pięciozłotówki w dwóch różnych miejscach, rewersami do góry

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny