Sennik Pieczęć - SennikOnline.pl

Sennik Pieczęć

Nasze interpretacje snu pieczęć sprawdzają się w 71%

Znaczenie snu pieczęć

  7 10
 • Interpretacja:

  Pieczęć - Widok pieczęci to postawienie śniącego wobec faktów doko­nanych; nic już nie można uczynić, by to zmienić (siódmy dzień stworzenia!). Pieczętowanie jest symbolem szczęśliwe­go zakończenia jakiejś pracy, a nawet jakiegoś etapu życia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Pieczęć - Otrzymasz prezenty, o jakich ci się nigdy nie śniło.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Przykładać - rychły związek małżeński; Lakowa lub urzędowa - dostaniesz wiadomość o spadku; Zniekształcona - zostaniesz oszukany; Porwana lub zabrudzona - czeka Cię sprawa sądowa; Pieczętować - ukrywasz swoje myśli.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Eliasz (Gość) 21 września 2011

  Pieczęć inicjacji

  Ostatnio śniłam o jakiejś inicjacji, do której się przygotowywałam. Brał w niej udział jakiś mężczyzna, który miał oznaczyć pieczęcią moją lewą nogę powyżej kostki. Rozgrzewał kostki żółtego i różowego wosku, którym później miał mnie inicjować. Akcja działa sie na brzegu dachu wieżowca. Ja mam lęk wysokości i bałam się tego balansowania na krawędzi.Ten mistrz był zajęty osobą poprzedzającą mój rytuał. Ja czekałam na swoją kolej i z nudów oglądałam ten wosk i pieczęci. Zapaliłam czerwoną świeczkę, ale ponieważ byłam na brzegu dachu wieżowca, podmuch wiatru zdmuchnął ją. Mimo to, zapaliłam ją ponownie i rozpuściłam wosk i przybiłam pieczęć powżej miejsca gdzie miała się znaleźć inicjacja. Gdy odjęłam pieczęć zobaczyłam okrągły znak o średnicy około 5 cm. Przedstawiał drzewo prześwietlone promieniem wiodącm od nieba poprzez gałęzie, pień, korzenie do środka ziemi. Niestety przybiłam ją nieprawidłowo, nie w pionie lecz w poziomie. Wstyd mi było, że nie poczekałam na fachowca, że inicjowałam się samodzielnie, nieudolnie. Miałam poczucie winy. O podobnych medalionach cztałam kilka lat temu u Michaela Newtona w "Przeznaczeniu dusz", tam miały one nam wskazywać cel danego wcielenia. Dlatego jest to takie ważne. Drzewo i korzenie to być może moje wyparcie się rodziców a szczególnie matki. Może pozioma (niezgodna) pozcja jest dla mnie przesłaniem abym nakierowała się właściwie?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny