Sennik Pijani - SennikOnline.pl

Sennik Pijani

Nasze interpretacje snu pijani sprawdzają się w 25%

Znaczenie snu pijani

  9 10
3 1

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. LysyMARIOT (Gość) 31 maja 2015

  Jestem pijany

  Sniło mi sie że jestem pijany w pracy przyjechał mój szef i sie obudziłem był bardzo realistyczny

 2. Psiumcia (Gość) 8 grudnia 2012

  Pijany zmarły narzeczony

  Śni mi się mój ukochany narzeczony, którego straciłam półtora miesiąca temu. Był pijany. Zawsze kiedy śni mi się to jest pijany albo jest trzeźwy bo kieruje. Mój narzeczony był kierowcą. Miał uprawnienia na wszystkie kategorie prawa jazdy. Dostał pracę, miał jeździć ciężarówką, system 3 na 1. Francja...
  Nie powiodło mu się w pracy. Wrócił po tygodniu i zaczął pić. Pił przez 10 dni non stop i zmarł. Nie wiedziałam nawet o pogrzebie. Dowiedziałam się po fakcie. Nie pożegnałam się z nim. Może i dobrze, że nie byłam na pogrzebie bo bym chyba "umarła" widząc jego ciało w trumnie. On odszedł. Nadal żyje we mnie. Tak bardzo za nim tęsknię. Dwa dni przed jego śmiercią śnił mi się w trumnie. To tak jakbym przewidziała w śnie przyszłość. Teraz kiedy mi się śni mówi, że to nie prawda. Że jest ciągle blisko mnie i pyta czemu go nie widzę. Dlaczego nie rozmawiam z nim. Mówi mi ile dziś wypił i dlaczego. Twierdzi,że niedługo się zobaczymy. Ale kiedy ja go zobaczę to już na zawsze zostaniemy razem.
  Sny te często są tak bardzo realistyczne, że budze się by sprawdzić czy on jest. Kiedy się budze mam w oczach łzy. Mam nadzieję, że gdy umierał to był świadom tego, że go bardzo mocno kocham...

 3. sine (Gość) 29 sierpnia 2012

  pijany zmarły

  Śnił mi się pijany, zmarły dawno ojciec. Patrzyłam jak zatacza się przede mną i strasznie się go bałam.

 4. liferr (Gość) 21 stycznia 2012

  zmarły mąż

  Śniło mi się, że mój zmarły mąż był bardzo pijany. Mówiłam mu, że tęsknimy i żeby się wstydził swojego zachowania, on jednak uciekał przede mną. ( mój mąż zmarł przez alkohol)

 5. ktoś (Gość) 6 września 2011

  pijany chłopak

  W moim śnie był mój pijany chłopak, pod bardzo dużym wpływem alkoholu i chłopak, w którym byłam kiedyś zakochana... Śmiali się, byli w doskonały nastroju i każdy po kolei (najpierw dawna miłość) dotknął delikatnie, dłonią moich pleców.

 6. ewa (Gość) 12 lutego 2011

  pijany mąż

  mąż mi się że byliśmy na polu i zbieraliśmy coś i przyszedł z kiosku i miał wypite i go wyzywałam

 7. babciazosia (Gość) 14 stycznia 2011

  Pijani mężczyźni

  Pijani mężczyźni przyszli do mnie do domu i zachowywali się jak mojego męża koledzy wyszli na dwór , uprawiali sport na ogrodzie , później mój mąż wyrwał dla nich reklamówke cebuli, ja powiedziałam że mam bardzo mało cebuli.(Mój mąż nie żyje)

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny