Sennik Pisać - SennikOnline.pl

Sennik Pisać

Nasze interpretacje snu pisać sprawdzają się w 55%

Znaczenie snu pisać

  9 10
 • Interpretacja:

  Pisać - Bądź cierpliwy, twój los wkrótce się odmieni.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  List - doba nowina lub podejmiesz ważne postanowienie; Pamiętnik - zasłużysz na czyjąś skargę; Artykuł lub dzieło - nowy i miły romans; Niepoprawnie - Twoja prośba może zostać odrzucona; Rozmawiać z pisarzem - spotkają Cię zawiłe sprawy; Otrzymać pismo - złe sprawy majątkowe.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Kiki12 (Gość) 31 października 2015

  Pisanie sms

  Śniło mi się,że SMS-owalam z chlopakiem z mojej klasy,byly to sms takie jak byśmy byli parą. Sen przedstawiony w taki sposób,ze byly pokazane momenty z dnia kiedy ze Sb pisaliśmy byłam przedstawiona ja w swoim pokoju i on w swoim.widzialam ja on pisał do mnie i ja do niego. Nie rozumiem,dlaczego On mi się śnił skoro ja nigdy o nim nie myślałam,a nie zwracałam na niego uwagi.

 2. ferroll (Gość) 16 marca 2011

  pisanie z błedami

  śniło mi się, że miałem podpisać kilka dokumentów, niestety za każdym razem jak zaczynałem pisać wpisywałem blednę litery mojego imienia i nazwiska. Podchodziłem do tego kilkakrotnie za każdym razem popełniając inne błędy. Była tez tam dziewczyna, która mnie uspokajała że nic się nie dzieje,

 3. monisia724 14 marca 2011

  Pisac z kims

  Snilo mi sie ze pisalam z chlopakiem ktorego kocham. oprocz tego ze pisalam jeszcze z kolega z mojej klasy i jedna z kolezanek.

 4. ania (Gość) 12 stycznia 2011

  chłopak

  Bo chłopak w którym się kocham ciągle mi się śni ;x
  Oznacza to coś ?
  Tyko nie piszcie zebym w słowniku sprawdziła
  a jeżelii juz to dajcie linik do dobrego słownika ;d
  bo nie mam

 5. Annk 29 grudnia 2010

  horror z wężami

  Mieszkałam w innym domu (strasznie wielkim i pięknym). wyglądał jak wielki pałac. Na krześle podobnym do tronu króla siedziała moja mama). zauważyłam nagle 3 węże. były strasznie długie, różnokolorowe. przestraszyłam się. później zobaczyłam, że jest ich o wiele więcej. bałam się. spytałam mamy, dlaczego mamy węże w domu. ona powiedziała, że każdy teraz ma w domu węża. kłóciłam się z nią, żeby wyrzuciła te węże, ale ona tego nie chciała. później zauważyłam, że na suficie też jest mnóstwo węży i jeden spadł mi na głowę.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny