Sennik Pisanie - SennikOnline.pl

Sennik Pisanie

Nasze interpretacje snu pisanie sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu pisanie

  10 10
3 1

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. gosia1998 (Gość) 23 czerwca 2012

  Pisanie na GG

  Weszłam na gg, zalogowałam się i zobaczyłam, że osoba którą zraniłam jest dostępna. Dostałam od niej wiadomość o treści: 'a czy grałabyś ze mną w piłkę jeśli bym chciał?' Odpisałam mu: 'nie wiem, postarałabym się dla ciebie.'
  I zaraz ta osoba zrobiła się niedostępna. Za chwilę dostałam wiadomość od nieznanego numeru. W opisie ten numer miał pewien cytat z napisem na końcu 'Cesare'. A to jest podobne do imienia osoby, którą zraniłam.

 2. Dziwaczna (Gość) 12 kwietnia 2012

  Lot

  Leciałam samolotem razem z przyjaciółmi i ludźmi z szkoły w moim wieku. Po rozmowie z kuzynką zachciało mi się spać.Położyłam się, a kolega napisał mi na plecach imię pewnego chłopaka... O co chodzi?

 3. Ania56255 23 sierpnia 2011

  Pisałam na gadu gadu z Moim chłopakiem, po czym z jego opisu wyczytałam że jest on smutny. Zapytałam co się stało, odpowiedział " nic, to wszystko przez moją koleżankę" , gdy zapytałam co zrobiła, przebudziłam się.

 4. tysiia (Gość) 30 grudnia 2010

  on

  Śnił mi się chłopak z którym Kika tygodni pisze i wyznał mi miłość . W tym śnie był on i mnie pocałował i trzymał mnie za rękę . czy to coś znaczy złego ?.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny