Sennik Plecy - SennikOnline.pl

Sennik Plecy

Nasze interpretacje snu plecy sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu plecy

  10 10
 • Interpretacja:

  Plecy - Pozostają w cieniu podświadomości, tam gdzie najłatwiej można być zranionym. Z podświadomości wyłaniają się czy­hające niebezpieczeństwa i duchowe szkody trudne do na­prawienia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Siła i wytrwałość; Okryte krostami - ktoś Ci szkodzi; Nagie pokazywać - będziesz świadkiem czegoś nieprzyzwoitego; Gdy bolą - poniesiesz straty; Gdy ustąpi - pomyślny zwrot w interesach.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. nena (Gość) 2 lipca 2016

  Plecy

  Szłam obok szklanej witryny sklepowej , w jej odbiciu zobaczyłam swoje poparzone słońcem plecy, gdy odchodziłam , idąc dalej ,poczułam ulgę i wiedziałam , że mam ładnie opalone , zdrowe plecy.

 2. NoNiks (Gość) 25 kwietnia 2015

  Tajemnicza rozmowa

  Jestem w pomieszczeniu a na widoku mam plecy dziewczyny, której głos słyszę za sobą. Rozmawiam z nią jak ze starą znajomą pomimo tego że jej nie znam.

 3. candyhaven (Gość) 21 stycznia 2012

  Brązowo plama

  Stałam w łazience i przyglądałam się swoim plecom na których była średniej wielkości brązowa plama. Moja mama weszła do łazienki i stwierdziła, że jest to rzadka choroba i muszę udać się na operację. Przez nią nie wiadomo było czy będę mogła tańczyć i żyć. Po tej wiadomości chciałam zadzwonić do chłopaka i powiedzieć mu, że możemy się już więcej nie zobaczyć.

 4. Ta.z.Grudnia 18 maja 2011

  Plecy

  Byłam w sali gdzie miałam z innymi ludźmi w moim wieku ćwiczyć to co nam nakazano dla poprawy stanu zdrowia.Jakiś Pan chyba lekarz oglądał moje plecy i coś powiedział.Nie pamiętam co.Potem kazał mi dalej ćwiczyć .

 5. zaq123wsz 28 lutego 2011

  Krwawe plecy

  Śniło mi się że byłam na polu i kazałam przyjaciołom czekać na mnie, bo chciałam latać. Latałam w kółko i wplątałam się w druciany płot i miałam 3 głębokie rany na plecach. Pokazałam je chłopakowi który na mnie miał czekać a on powiedział, że to nic nie jest a ja widziałam, że są bardzo duże, głębokie i mocno krwawiące.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny