Sennik Plecy - SennikOnline.pl

Sennik Plecy

Nasze interpretacje snu plecy sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu plecy

  10 10
 • Interpretacja:

  Plecy - Pozostają w cieniu podświadomości, tam gdzie najłatwiej można być zranionym. Z podświadomości wyłaniają się czy­hające niebezpieczeństwa i duchowe szkody trudne do na­prawienia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Siła i wytrwałość; Okryte krostami - ktoś Ci szkodzi; Nagie pokazywać - będziesz świadkiem czegoś nieprzyzwoitego; Gdy bolą - poniesiesz straty; Gdy ustąpi - pomyślny zwrot w interesach.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Asia (Gość) 30 września 2017

  Jego poranione plecy

  Śnił mi się chłopak, który mi się bardzo podoba. W pewnym momencie na chwilę się odwrócił i zobaczyłam, że ma obandażowane plecy. Potem zobaczyłam, że twarz i zęby ma też połamane. Zbliżał się i coś mówił, ale nie pamiętam co.

 2. Gosia (Gość) 24 grudnia 2016

  Plecy z wielka bolaca krosta i ropniem

  Mialam bardzo swedzace plecy i bolace w jednym miejscu. We tym snie zobaczylam swoje plecy, pokazywalam sie do faceta ktorego wlasnie we snie poznalam ale tez zobaczylan je sama (nie wiem czy przez lustro, po prostu zobaczylam swoje plecy tak jakbym stanela z tylu za swoim cialem) - na gornej polowie byla tak jakby rana albo egzema, takie kolo pokryte jakby wypalona skora i strupami i to bylo to swedzace ale najgorsze bylo to ze w samym srodku tego byl ropien ktory byl.swiezy i bardzo bolacy.

 3. nena (Gość) 2 lipca 2016

  Plecy

  Szłam obok szklanej witryny sklepowej , w jej odbiciu zobaczyłam swoje poparzone słońcem plecy, gdy odchodziłam , idąc dalej ,poczułam ulgę i wiedziałam , że mam ładnie opalone , zdrowe plecy.

 4. NoNiks (Gość) 25 kwietnia 2015

  Tajemnicza rozmowa

  Jestem w pomieszczeniu a na widoku mam plecy dziewczyny, której głos słyszę za sobą. Rozmawiam z nią jak ze starą znajomą pomimo tego że jej nie znam.

 5. candyhaven (Gość) 21 stycznia 2012

  Brązowo plama

  Stałam w łazience i przyglądałam się swoim plecom na których była średniej wielkości brązowa plama. Moja mama weszła do łazienki i stwierdziła, że jest to rzadka choroba i muszę udać się na operację. Przez nią nie wiadomo było czy będę mogła tańczyć i żyć. Po tej wiadomości chciałam zadzwonić do chłopaka i powiedzieć mu, że możemy się już więcej nie zobaczyć.

 6. Ta.z.Grudnia 18 maja 2011

  Plecy

  Byłam w sali gdzie miałam z innymi ludźmi w moim wieku ćwiczyć to co nam nakazano dla poprawy stanu zdrowia.Jakiś Pan chyba lekarz oglądał moje plecy i coś powiedział.Nie pamiętam co.Potem kazał mi dalej ćwiczyć .

 7. zaq123wsz 28 lutego 2011

  Krwawe plecy

  Śniło mi się że byłam na polu i kazałam przyjaciołom czekać na mnie, bo chciałam latać. Latałam w kółko i wplątałam się w druciany płot i miałam 3 głębokie rany na plecach. Pokazałam je chłopakowi który na mnie miał czekać a on powiedział, że to nic nie jest a ja widziałam, że są bardzo duże, głębokie i mocno krwawiące.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny