Sennik Płynąć statkiem - SennikOnline.pl

Sennik Płynąć statkiem

Nasze interpretacje snu płynąć statkiem sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu płynąć statkiem

  10 10
 • Interpretacja:

  Małym - W szybkim czasie zrobisz majątek; Po spokojnej wodzie - powodzenie; Po burzliwej - niepowodzenie; Wylądować w pięknej miejscowości - szczęście w małżeństwie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Dana (Gość) 7 października 2016

  Statek

  Śniło mi się że płynełam statkiem bujało i był lej i wir wodny ż statek nie mógł się zatrzymać.

 2. Melinda (Gość) 24 lutego 2013

  Statek

  Śniło mi się że płynę z babcią statkiem. Fale były ogromne i statek tak jakoś dziwnie " podskakiwał ". Babcia powiedziała że jest silny wiatr i w tej chwili była taka wielka fala że aż statek był na grzbiecie tej fali. Strasznie się bałam ale gdy fala odpłynęła to odetchnęłam z ulgą i sen się skończył.

 3. Melinda (Gość) 24 lutego 2013

  Statek

  Śniło mi się że płynę z babcią statkiem. Fale były ogromne i statek tak jakoś dziwnie " podskakiwał ". Babcia powiedziała że jest silny wiatr i w tej chwili była taka wielka fala że aż statek był na grzbiecie tej fali. Strasznie się bałam ale gdy fala odpłynęła to odetchnęłam z ulgą i sen się skończył.

 4. ania (Gość) 17 czerwca 2011

  gwiazdor ;justin bieber

  byłam na morzu pływałam statkiem było świetnie aż tu informują nas,że Justin Bieber jędze
  wszyscy w szał i do tego byłam tam z 5a moją klasą justin miał śpiewać na małej scenie okrągłej nie więcej niż 1m byłam wściekła bo nie miałam ciuchów a musiałam ślicznie wyglądać i (sexy) no byłam już na koncercie i stałam w pierwszym żenadzie kiedy justin śpiewał one less lonely girls wziął mnie na scenę i trzymał mnie za rękę byłam szczęśliwa
  i płakałam ze szczęścia kiedy śpiewał bigger na koncercie przed kamerami Justin mnie pocałował i wyznał też przed kamerom że mnie kocha kiedy się obudziłam czułam jego dotyk przez bardzo długi czas i wiem że ten dotyk to realistyczny ale to gwiazdor to nie wiem

 5. CARO (Gość) 10 maja 2011

  STATEK

  Śniło mi się, że płynęliśmy z mężem i psem promem do Szwecji. Nagle piesek wyskoczył za burtę. Wszyscy tłumaczyli mi, że nie przeżyła, bo za wysoko. Ale ja, nie mogąc znieść myśli, że ją straciłam, wyskoczyłam za nią na ratunek. Oboje ponieśliśmy śmierć. Nie wiem, co może to oznaczać.

 6. maja1981 24 lutego 2011

  statek

  Znajduje sie na gornym pokladzie statku z mezczyzna.Jest jeszcze jakas kobieta wsrod nas nastepnie ona wypada za burte,ja wraz z tym mezczyzna sprawdzilismy czy sie nieutopila,lecz ona unosila sie na powierzchni wody (woda byla spokojna)i cos do nas mowila.My zostawilismy ja i plynelismy na tym statku bardzo powoli i swobodnie,tylko we dwoje.

 7. tomaszradzikowski 6 lutego 2011

  wycieczka statkiem

  Płynie z byłą żoną i dzieckiem statkiem pasarzerskim!żona siedzi w kabinie,ja na górnym pokładzie a synek wraz z nią w kabinie!dochodzi do wypadku!część górnego pokładu zawala się była żona ginie!ja synkiem wychodzimy bez szwanku!

 8. tomaszradzikowski 6 lutego 2011

  wycieczka statkiem

  Płynie z byłą żoną i dzieckiem statkiem!żona siedzi w kabinie,ja na górnym pokładzie a synek wraz z nią w kabinie!dochodzi do wypadku!część górnego pokładu zawala się była żona ginie!ja synkiem wychodzimy bez szwanku!

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny