Sennik Pobić - SennikOnline.pl

Sennik Pobić

Nasze interpretacje snu pobić sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu pobić

  10 10
 • Interpretacja:

  Pobić - kogoś: Wezwą cię do urzędu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Pobity (Gość) 3 maja 2014

  Pobicie mnie

  Śniło
  mi się że mnie pobili w szkole we 3 i nie mogłem się bronić gdy leżałem
  to mnie jeszcze kopali nastepnie zostali zlapani jakby dziura w
  podlodze byla i taka aka klatka coś takiego .. . Proszę o pomoc

 2. bunia (Gość) 15 listopada 2013

  pobicie narzeczonego

  wczorajszej nocy śniło mi się że 5 chłopaków pobiło mojego narzeczonego kiedy byliśmy na spacerze a ja nie mogłam nic zrobić...

 3. Justyna (Gość) 25 października 2013

  pobicie i pieniądze

  Śniło mi się , że kłóciłam się z jakimiś dziewczynami , zaczełam uciekać, ale po jakimś czasie mnie złapały , zaczęły bić , a potem wsadziły do mohego auta i zaczęły robić dziury banknocie 100zł.

 4. aaa (Gość) 20 lutego 2013

  pobicie

  Sniło mi sie ze bylam w sklepie z chlopakiem w nocy i nagle on wyszedl. Zezloscilam sie i szukalam go. Nagle pod latarnia zaczelo go bic 5 dresiarzy, jeden byl lysy z tatuazem, ale zdolal uciec mimo i tak go troche pobili.Krzyczałam bylam przerażona.

 5. niu (Gość) 2 sierpnia 2011

  Pobicie

  na real dreczy mnie taki jeden koles oczywiscie kozak i nie podskocze bo ma swych kumpli itd. a w śnie mi sie snilo ze do mnie skakal w szkole i zaeczelismy sie szarpac, po jakims czasie go przewrucilem i bilem z piesci po twarzy.

 6. sixteen 1 sierpnia 2011

  pobicie

  Szłam drogą, kiedy nagle jakieś dziewczyny zaczęły mnie bić i kopać, bo dowiedziały się, że moja mama to jednej z nich mama (dokładnie nie wiem już jak to było). Wszyscy w około to widzieli, ale nic nie zrobili. W końcu ktoś zadzwonił po policje. Sprawa trafiła do sądu. Kiedy po pobiciu przyszłam do domu i spojrzałam w nie, na ciele miałam olbrzymie fioletowe siniaki.

 7. agnes (Gość) 13 marca 2011

  chłopak, zdrada, pobicie.

  moj chlopak poszedl na impreze z nieznajomym towarzystwem, prosiłam go zeby wrocil bo wiedzialam ze nie zachowuje sie tam odpowiednie i mnie okłamuje. gdy wrocil strasznie sie na mnie wydzierał, znecał sie psychicznie. pojechalismy do jego domu (inny niż w rzeczywistosci) na jakies spotkanie rodzinne ale z nikim sie nie spotkałam bo juz na werandzie mnie bił. sama nie wiem z jakiego powodu. w drzwiach stanął mój sąsiad i zabral mnie z tamtąd.- koniec snu.

 8. kasita (Gość) 6 marca 2011

  pobicie

  śniło mi się ze pokłuciłam się z klientem który często przychodzi do baru coś zjeść, wyszliśmy przed to pomieszczenie szarpiąc mnie po czym pobił mnie bardzo dotkliwie a potem zgwałcił na oczach wielu ludzi i nikt mi nie pomógł . nie wiem co to znaczy ale jestem przerażona bo to już drugi taki sen, który przyśnił mi sie w niewielkim odstępie czasu.

 9. Anika (Gość) 29 stycznia 2011

  pobicie

  Sniło mi się, że mojego chłopaka ktoś strasznie pobił na moich oczacha ja nie mogłam nic zrobic.

 10. lolaa (Gość) 26 stycznia 2011

  pobicie

  śniło mi się że mnie pobili i to bardzo boleśnie a gdy już leżałam nie mogąc się ruszyć jeszcze mi poprawili kopniakiem ;/ i to moje najlepsze koleżanki..

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny