Sennik Podróż na północ - SennikOnline.pl

Sennik Podróż na północ

Nasze interpretacje snu podróż na północ sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu podróż na północ

  9 10
 • Interpretacja:

  odbyć - śniący ugina się pod ciężarem denerwujących, wyniszczających organizm przeżyć; przytłaczająca, ciężka atmosfera życia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ADAM7777777 25 października 2013

  podróz

  Wysiedliśmy w Warszawie i tam chciliśmy odwiedzić mojego ojca który wyjechał z nszego domu rodzinnego miszczącego się w Dębicy w celach zarobkowych.Jednakże gdy szukaliśmy miejsca pobytu mojego ojca zgubilem moją mamę i mojego brata.Pózńieji leciałem rakietą w kosmos i byłem w nim.

 2. ADAM7777777 25 października 2013

  podróż

  Sniło mi się że leciaem samolotem razem z moją mamą i bratem jako pasażerowie. Wysiedliśmy w Warszawie i tam chciliśmy odwiedzić mojego ojca który wyjechał z nszego domu rodzinnego miszczącego się w Dębicy w celach zarobkowych.Jednakże gdy szukaliśmy miejsca pobytu mojego ojca zgubilem moją mamę i mojego brata.Pózńieji leciałem rakietą w kosmos i byłem w nim.

 3. ADAM7777777 25 października 2013

  podróż

  Sniło mi się że leciaem samolotem razem z moją mamą i bratem jako pasażerowie. Wysiedliśmy w Warszawie i tam chciliśmy odwiedzić mojego ojca który wyjechał z nszego domu rodzinnego miszczącego się w Dębicy w celach zarobkowych.Jednakże gdy szukaliśmy miejsca pobytu mojego ojca zgubilem moją mamę i mojego brata.

 4. datkap 21 sierpnia 2012

  Podróż i krokodyl

  Śniło mi się że pojechałam w odwiedziny do mojej rodziny w Australii wiem że nie znają polskiego wiec śniło mi się że mówiłam po angielsku. Jak byłam u nich okazało się że mili zwierzaka coś jak u nas pies czy kot ale oni mieli krokodyla był mały miał może 20-30 cm i się na mnie rzucił. Złapali go ale i tak mi poharatał dłoń z której leciała krew. W tym momencie się obudziłam.

 5. petitka85 25 stycznia 2012

  podróż

  wracałam pociagiem do domu ale na stary adres i gdy dojechałam na miejsce nie zdązyłam wysiasc i pociag zaczol sie cofac do miejsca skad zaczelam podroz

 6. gigant (Gość) 26 lipca 2011

  podróż

  jechałam drog, bardzo wyboistą ,koleinu ,nagle zaczełam iść podgórę ,jakieś wykopy, ,szukałam drogi do domu

 7. Szkuner 19 lipca 2011

  Podroz

  Mialem sen ze jestem w podrozy w autoobusie patrae przez okna dojerzdzam do celu wysiadam zabieram w pospiechu walizki i zone widzialem z ktora nie jestem byla smutna zamyslona patrzyla mi sie w oczy przygladalem sie na jej wlosy.

 8. Lola (Gość) 26 maja 2011

  podróż samolotem

  Lecę samolotem, jestem ubrana w dosyć oryginalną pomarańczowa sukienkę w złote wzory. Jest awaria i przymusowo lądujemy żeby to naprawić. Pasażerom nie mona opuszczać pokładu. Chcę czytać czasopismo, ale ciągle ktoś mi przeszkadza jakiś chłopak chce żebym zrobiła mu kanapkę, potem jakiś pan zaprasza mnie na dyskusję o polityce, ktoś mnie woła żebym spojrzała przez okno, a tam dwoje współpasażerów próbuje uciec do samochodu.

 9. Pałinka (Gość) 16 stycznia 2011

  Podróż ma

  Śniło mi się, że wyjeżdzałam z rodzicami w dłuugą podróż w czasie wakajcji. Uwielbiam robić zdjęcia, a pech chciał, że zapomnieliśmy wziąść aparatu. O dziwo, razem z nami jechali moi dziadkowie. Podróż była długa i było strasznie upalnie.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny