Sennik Pogrzebany ktoś bliski - SennikOnline.pl

Sennik Pogrzebany ktoś bliski

Nasze interpretacje snu pogrzebany ktoś bliski sprawdzają się w 80%

Znaczenie snu pogrzebany ktoś bliski

  10 10
 • Interpretacja:

  cierpienie

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. mojewlasneidaho 8 lutego 2012

  Blisko celu

  Wyszłam na spacer w nocy. Wracając dokładnie o północy , przed jakimś budynkiem czekała na mnie mama.Pociągneła mnie za rękę , weszłyśmy do kościoła. W środku był jakiś chłopiec ze sztyletem w dłoni , nie znałam go , ale byłam zła na niego , bałam się , ale wszystko miałam pod kontrolą. Zaczęliśmy iść w góre po krętych , bardzo stromych drewnianych schodach . Moja mama przodem , chłopiec za mną. Nie podobało mi się to , że idzie za mną , więc przepuściłam go przed siebie. Od początku schodów wiedziałam , że prowadzą one do mojego ojca , że on jest na górze. Gdy wydawało mi się , że jesteśmy już bardzo blisko , obudziłam się. Po przebudzeniu bałam się , to było jak koszmar.

 2. loska1981 18 lipca 2011

  szukanie bliskiej osoby

  byłam z moja dziewczyna w jakimś miejscu i zniknęła mi, szukałam ja wołałam ale nie mogłam jej znaleźć

 3. tuśka (Gość) 25 kwietnia 2011

  " bliscy :"

  przed śmiercią mojej kuzynki, w śnie wylądowałam w podziemnej świątyni, no i stały tam 4 trumny ... 1 - kuzyn 2 - ta kuzynka 3 - mój mały kuzyn Czarek 4 - wolna .... Myślałam, że ta 4 trumna jest dla mnie, więc włożyłam cierń w serce i krwawiłam srebrzystą krwią ...

 4. Mistic (Gość) 4 kwietnia 2011

  Pogrzeb

  Śniło mi się że przygotowywałam pogrzeb ojca. Mój tata nie żyje od 18lat. Zaraz później kupowałam cukierki w sklepie ale sprzedawczyni powiedziała że ich nie ma pomimo że je widziałam na półce.

 5. kasiula 11 lutego 2011

  smierc bliskich

  snilo mi sie dzisiejszej nocy ze bylam z siostra na zakupach a moj maz z dziecmi zostal w domku i kiedy wrocilam ujrzalam na podworku policje, pogotowie i straz. Na poczatku nie wiedzialam o co chodzi ale gdy ujrzalam 3worki czarne plastikowe zrozumialam ze cos sie stalo zlego, pan policjant nie pozwolil mi podejsc powiedzial ze w naszym domu byl wybuch gazu i nikt nie przezyl. Pamietam ze zaczelam bardzo krzyczec i plakac gdy w workach ujrzalam moje dzieci i meza. Pozniej snil mi sie ich pogrzeb, trumny w ktorych lezeli, a na koniec rozmawialam z duchem mojego meza. Co ten sen oznacza?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny