Sennik Pola - SennikOnline.pl

Sennik Pola

Nasze interpretacje snu pola sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu pola

  9 10
 • Interpretacja:

  kłopotliwe zyski

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. deathps (Gość) 21 marca 2015

  zbieranie buraków pominiętych przy zbiorach

  idąc polem już po zbiorach zacząłęm zauważać pominięte buraki, które od czasu do czasu zbierałem

 2. deathps (Gość) 21 marca 2015

  zbieranie buraków pominiętych przy zbiorach

  idąc polem już po zbiorach zacząłęm zauważać pominięte buraki, które od czasu do czasu zbierałęm

 3. Auth (Gość) 15 października 2012

  loLevOYrJRJhah

  Ja akurat tego za dobzre nie pamiętałem. Dużo bardziej zapadło mi w pamięć to, że rollercoaster, ktf3rym jechałem będąc dzieckiem, miał bardzo słabe zabezpieczenia. Gdybym nie trzymał się kurczowo spokojnie zmieściłbym się w szparze między siedzonkiem, a barierką.Poczekaj na kolejne notki, będzie jeszcze lepiej. Z Euro Tripa jeszcze mi Budapeszt został do opisania, a w ten weekend pewnie napiszę notkę, do ktf3rej przygotowuje się od paru dni

 4. tajemnicza (Gość) 24 marca 2012

  snil mi sie moj byly chlopak z ktorym pol roku temu sie rozstalam. uprawialismy sex a w czasie tego stosunku powiedzial mi "zdradzilem cie". udalam ze nie slysze a potem dostal ode mnie w twarz.

 5. Malgos 18 czerwca 2011

  Śniło mi się że byłam na jakiejś zabawie na powietrzu i siedziałam na białej sofie razem z przyjacioła tylko że ona siedziała po mojej lewej stronie. Nagle zobaczyłam w tym śnie chłopaka który mi wie od dawna podoba i usiadł koło mnie ale po prawej stronie i zaczą mnie zagadywac. Byłam zdziwiona że podszedł i usiadł koło mnie i moja koleżanka zaczęła mnie namawiać żebym go podrywala i on nagle zaczą się opierać o mnie i ja czasami do niego. Ale nagle zaczęliśmy inny temat czy na dziewczynę a on powiedział że niby tak ale im się za bardzo nie układa i nagle odszedł. I poszłam pod drzewo do innych koleżanek. I widziałam z za siatki jak on gdzie przez pole i potem jakoś wyszło że ja poszłam z nim do niego do domu i nagle przyszła jego dziewczyna z jej mama. A on chciał jej założyć w kompie jakiś wykrywacz kłamst bo mówił że ona go chyba oszukuje.

 6. tusia_1992 9 czerwca 2011

  śniło mi sie że uciekałam przez pole do lasku i wszedzie waliły pioruny a potem zawróciłam i chciałam uciec do sąsiada ale piorun trafił w oczko wodne i woda wytrysneła z ogniem,potem zerwał ze mną chłopak dzień przed naszym ślubem,wygonił mnie z domu i odjechał.

 7. malenkamilosc 19 marca 2011

  SMS

  Śniło mi się, że mój były mężczyzna (którego nadal kocham) napisał mi SMS, że nie ma czasu do mnie przyjechać, ale tęskni. pragnę nadmienić, że od około pół miesiąca, może nawet troszkę więcej nie mam z nim kontaktu, a rozstaliśmy się jakieś 7 miesięcy temu.

 8. Joasia 13 marca 2011

  Jestem na uczelni, na wykładach. Na uniwersytecie panuje chaos i bałagan, kilka wykładów na raz odbywa się w tej samej sali. Przez cały czas obok mnie jest młoda, ładna dziewczyna, Afroamerykanka. Rozmawia ze mną, jest miła, przyjazna i uśmiechnięta. W plastikowej butelce ma sok pomarańczowy. Nie pije go jednak bezpośrednio z gwinta, ale przelewa do dziwnych kubków, zrobionych z przeciętych na pół plastikowych butelek. Ja natomiast piję wodę bezpośrednio z butelki.

 9. madziunia9010 25 lutego 2011

  Uciekałam przed policją, chowałam się przed nimi na targu w jakiś ubraniach, potem biegłam przez ogromne pole i znalazłam się na jakimś wiadukcie, z którego ujrzałam krajobraz gór.

 10. madziunia9010 25 lutego 2011

  Uciekałam przed policją, chowałam się przed nimi na targu w jakiś ubraniach, potem biegłam przez ogromne pole i znalazłam się na jakimś wiadukcie, z którego ujrzałam krajobraz gór.

 11. women1984 (Gość) 9 lutego 2011

  osaczona

  Nie wiem czemu ale musiałam uciekać przed kimś.Byłam w moim domu.Wyglądałam cały czas przez okna.Widziałam wielu mężczyzn, młodych i przystojnych którzy pilnowali żebym nie uciekła .W domu też było ich kilku.Byli chyba z jakiś tajnych służb.Miałam dziwne uczucie.Nie był to strach ale dziwne podniecenie.Wiedziałam ze nie mogą mi nic złego zrobić. Chyba spodziewałam się tej nagonki bo wcześniej ukryłam gdzieś na polu wraz z siostrzenicą ubrania i pieniądze w razie gdyby udało mi się uciec z domu. Później nie wiadomo jak trzech mężczyzn przeszło na moją stronę.Pomogli mi uciec. Zajechaliśmy na podwórko bo chciałam też zabrać rodziców.Musieli wsiadać tak jak stoją nie mogli nic wziąć ze sobą.Pamiętam że było ciasno w samochodzie bo jechało 6 osób mimo że był to terenowy samochód.Chciałam wziąć wcześniej schowane rzeczy ale powiedzieli że tam gdzie jadę będzie mnóstwo pieniędzy.Ci mężczyźni powiedzieli że umieszczą mnie na razie w jakimś miejscu bo muszą wybadać teren .Jak się okazało to był mój dom.Kazali siedzieć cicho i nie wyglądać przez okna ale ja byłam ciekawa.Pozostali mężczyźni nadal mnie szukali.Za bardzo byłam ciekawa bo wyjrzałam oknem.Jeden z nich mnie zauważył.Był przystojny, ciemne włosy.Zaczął biec do drzwi i ja też pobiegłam by je zamknąć na klucz.On był szybszy.Próbowałam trzymać drzwi ale był silniejszy. To koniec, powiedział.Nie uciekniesz już.Uciekałam w koło stołu ale mnie złapał.Poczułam takie błogie uczucie.Czułam że nie zrobi mi krzywdy.Poddałam się.Poprosiłam żeby nic mi nie robił. Zapytałam czy jeśli nie będę uciekać to mnie nie zamkną? Potem znaleźliśmy się na plaży nad rzeką.Ten mężczyzna był ze mną jakby pilnował.siedziałam w białej sukience.Zadzwoniłam z komórki do męża.Umówiliśmy się że spotkamy się nad morzem.Powiedziałam mężowi żeby kupił materac do pływania.Mąż nie wiedział w jakiej jestem sytuacji.Nie powiedziałam mu.Po skończeniu rozmowy podeszłam do tego mężczyzny i pocałowałam go.Potem powiedziałam do niego że mąż musi się o wszystkim dowiedzieć.

 12. patrycja (Gość) 29 stycznia 2011

  nadzwyczajny

  Jechałam samochodem razem z moim chłopakiem(on prowadził). Śnił mi sie po raz pierwszy.W śnie wystepowało dziecko mojej przyjaciółki(ona nie ma dzieci), o imieniu Zosia.
  Było niesamowicie słonecznie.Widoczne były piekne pola lasy i łaki w malowniczy.

 13. Ona (Gość) 20 stycznia 2011

  Ona

  snila mi sie impreza na ktora poszlam z chlopakiem , a wyszlam z z bylym chlopakiem z ktorym bylam ponad pol roku

 14. pola (Gość) 19 stycznia 2011

  mój pierwszy eks kochanek był ze swoją żoną która miała długie nagie nogi i długie blond włosy adorował mnie a potem mi zniknął z pola widzenia

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny