Sennik Pole - SennikOnline.pl

Sennik Pole

Nasze interpretacje snu pole sprawdzają się w 29%

Znaczenie snu pole

  7 10
 • Interpretacja:

  Pole - pierwiastek żeński.
  Pole zaorane - łono, zwłaszcza płodne łono.
  Pole leżące odłogiem - dziewictwo i czystość.
  Pola sym­bolizują także hojność przyrody i zakorzenienie człowieka w żywiole ziemi.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja: Róży

  Pole - nieurodzajne: Uważaj, by gniew i namiętności nie poz­bawiły wartości twoich dobrych uczynków.
  Pole, z plonem: Jeśli cierpisz i wyrzekasz się, jest nadzieja na nagrodę.
  Pole, znaleźć na nim bezwartościowe przedmioty: Zawsze wszystko dokładnie rozważ, ponieważ w twoim przypadku powrót jest niemożliwy.
  Pole, znaleźć na nim cenne przedmioty: Dręczysz się myśla­mi, które nie mogą się spełnić.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  Doznasz prześladowań; Być na nim - oszustwo przez fałszywych przyjaciół; Chodzić - zapowiedź dobrobytu lub sprzyjające warunki w pracy lub w miłości; Chodzić po suchym lub spalonym - nadciąga bieda; Chodzić po zaoranym - powodzenie w niedalekiej przyszłości; Uprawne - kłopotliwe zyski; Dzikie i zachwaszczone - sprawy wymkną Ci się spod kontroli; Kopać lub orać - Twoja praca przyniesie Ci dobre wyniki lub polepszenie w majątku; Zaorane - dla Ciebie nadszedł czas siewu; Ze zbożem - dobre zdrowie lub szczęśliwe życie rodzinne lub powodzenie w interesach; Dla młodych - bliski związek małżeński; Koniczyny - małżeństwo lub zwiększenie dochodów; Spustoszone - nadchodzi głód; Piękne - czekają Cię piękne zarobki. Patrz też --> Łąka.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 23% Nie 77%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. adas (Gość) 3 września 2013

  pola i zboze

  Jechalm. Z moja dziewczyna pociagiemprzez pola pelnce zboza io byoute rozdwotjenie tor i z nad przeciwllja pedzil czerwony pociag potem siedzielismy w pociagu i sie orzoytulgalismy

 2. paleo (Gość) 12 lutego 2013

  zdjęcia

  Śniło mi się że spacerowałam po okolicy mojej wioski z rodziną, przy polu, nagle zaczęłam biec w poprzek pola, by na drugim końcu zrobić zdjęcia nieba: tam było błękitne, trawa piękna, i nie wiem skąd wzieło sie wrażenie lazurowego morza, ciepła i ogromnego jasnego światła. Musiałam skończyć robienie zdjęć, bo niebo nad polem się zachmurzyło, a wzdłuż niego pojawił się jakby pas ognia, płonący i wybuchający. Obok był drugi, mniejszy. Bałam się że oddzieli on mnie od reszty rodziny, i że śwait przepołowi się na pół [ :) ] więc zaczęłam wracać. Cały czas robiłam jednak zdjęcia temu zjawisku

 3. tajemnicza (Gość) 24 marca 2012

  snil mi sie moj byly chlopak z ktorym pol roku temu sie rozstalam. uprawialismy sex a w czasie tego stosunku powiedzial mi "zdradzilem cie". udalam ze nie slysze a potem dostal ode mnie w twarz.

 4. everyrose 26 lutego 2011

  śniło mi się że szłam po chodniku i nagle skręciłam za budynek przed którym stali mężczyźni skręciłam i weszłam na wielkie pole była piękna pogoda a ja biegałam po tym polu wśród zboża spojrzałam się przed siebie i ujrzałam wielką łąkę i las

 5. patrycja (Gość) 29 stycznia 2011

  nadzwyczajny

  Jechałam samochodem razem z moim chłopakiem(on prowadził). Śnił mi sie po raz pierwszy.W śnie wystepowało dziecko mojej przyjaciółki(ona nie ma dzieci), o imieniu Zosia.
  Było niesamowicie słonecznie.Widoczne były piekne pola lasy i łaki w malowniczycj kolorach.

 6. sixteen 24 stycznia 2011

  Simsy

  Przyszła do mojego domu koleżanka i zaczęłyśmy grać w simsy. Nagle zorientowałam się, że stałam się simem. Mieszkałam na polu i koło mojego domu były tory i co chwila pociąg jeździł. Miałam też dwoje dzieci i z którymi biegałam po polu,a jak zapytałam się gdzie jest moje trzecie dziecko, to usłyszałam odpowiedź, że jeszcze w brzuchu, bo w ciąży jestem. Spojrzałam na brzuch, a on był ogromny, jakbym zaraz miała rodzić

 7. anihva (Gość) 11 stycznia 2011

  wąż

  chodziłam po bardzo suchym polu z siostrą i zobaczyłyśmy dwa węze, które sie nie ruszały, jednak były żywe. Ten blisko mnie, grzechotnik, miał jakby zmiażdzony ogon. Był też jakby spalony bo skóra była czarna i moja siostra wzięła go za głowę i podniosła, chciała mnie chyba przestraszyć. Wąż nic jej nie zrobił. Odwróciłam sie w drugą stronę i pomyślałam, że przecież sie nie miałam bać tych zwierząt... tutaj sen sie skończył

 8. karola1611 10 stycznia 2011

  miałam gdzieś pojechać (chyba do znajomej), wsiadam do tramwaju... tam spotykam moją mamę, tatę i brata... wysiadamy na przystanku, na jakimś polu. czekamy na następny tramwaj... jadę już następnym tramwajem i przez okno widzę że moja rodzina stoi ciągle na przystanku... tramwaj znika a ja jadę na rowerze z moimi dwoma koleżankami, po drodze zbieram cytryny które rosną na drzewach... przez ramię widzę tramwaj z moimi rodzicami i bratem w środku, zsiadam z roweru i podczepiam sie do tyłu tego tramwaju... na rozjeżdzie drogi ja jade prawo za tramwajem a moje koleżanki w lewo.
  dojeżdżam do jakiegoś domu i tam razem z moja koleżanką wyciskam zebrane cytryny żeby zrobić lemoniadę

 9. ernesto992@wp.pl (Gość) 1 stycznia 2011

  miłość

  dziewczyna która jest zakochana we mnie a ja w niej zostaliśmy rozdzieleni przez potwory i próbuje ją odnalezc i po pół roku znajduje ją

 10. ula 29 grudnia 2010

  były chłopak

  umówiłam się z byłym chłopakiem właściwie nie wiem dlaczego. Miałam się z nim spotkać w jego domu i mieliśmy się kochać, zobaczyłam go , miał na sobie biała koszulkę polo i uśmiechał się do mnie. Nie doszło do zbliżenia wtedy akurat się obudziłam.

 11. kinia (Gość) 28 grudnia 2010

  wypadek

  Miałam dziwny sen. Jechałam z koleżanką rowerami środkiem ruchliwej ulicy a za nami jechał czerwony tir, nagle zobaczyłam, że zbliżamy się do leżącego czerwonego motocyklu. Zjechałam na bok i gdy przejechał jadący za mną tir nie było już nikogo na drodze tylko ja, motocykl i jak później zauważyłam czerwone auto leżące w polu, koleżanka gdzieś znikła... podbiegłam do niego i zobaczyłam że w aucie siedzi chłopak (w którym kocham się od niedawna) wraz z bratem. Wyciągnęłam ich z samochodu. Jeden z nich był przytomny, więc zadzwoniłam po karetkę, przytomnemu udzieliłam szybkiej pomocy i podbiegłam do nieprzytomnego i reanimowałam go aż do przyjazdu karetki. Wszystko się dobrze skończyło.

 12. Marki1995 25 grudnia 2010

  Wypadek

  Jechałam z Izą rowerami środkiem ruchliwej ulicy a za nami jechał czerwony tir, nagle zobaczyłam, że zbliżamy się do leżącego czerwonego motocyklu. Zjechałam na bok i gdy przejechał jadący za mną tir nie było już nikogo na drodze tylko ja, motocykl i jak później zauważyłam czerwone auto leżące w polu,Iza gdzieś znikła... podbiegłam do niego i zobaczyłam że w aucie siedzi Przemek z bratem. Wyciągnęłam ich z samochodu. Jeden z nich był przytomny, więc zadzwoniłam po karetkę, przytomnemu udzieliłam szybkiej pomocy i podbiegłam do nieprzytomnego i reanimowałam go aż do przyjazdu karetki.

 13. pedro (Gość) 21 grudnia 2010

  fajerwerki

  żółta budka toto lotka w szczerym polu, , śnieg ,czarny napis lotto, wyskakujące z budki różowe piórka, gwiazdki, fajerwerki, zza budki wychodzi moja nieżyjąca mama, widzę ją tyłem i odchodzi w dal

 14. Luk3166 20 grudnia 2010

  Grobowiec

  Wyszedłem pół nagi na dwór i coś szukałem a znajdywałem mnóstwo myszy następnie wpadłem do dziury w której był grobowiec pełen węży.

 15. zyta (Gość) 19 grudnia 2010

  szczur

  Śniło mi się, że ugryzł mnie szczur, a potem pobiegł., Potem śniło mi się, że musiałam iść wąską ścieżką pzrez błoto, bo były jakieś ogrniczenia, wydzielone pole coś w tym rodzaju.

 16. karollek0 11 grudnia 2010

  poszukiwanie

  w moim śnie szukam mojej dziewczyny, znajduje ją ale za chwile mi się gubi, znów rozpoczynam poszukiwania i odnajduje ją. cale zdarzenie rozgrywa się w lesie, ona jest na pół przytomna, za każdym razem jak ją znajdę to ktos mi ją odbiera.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny