Sennik Policjant - SennikOnline.pl

Sennik Policjant

Nasze interpretacje snu policjant sprawdzają się w 47%

Znaczenie snu policjant

  8 10
 • Interpretacja:

  Policjant - Wskazuje właściwą drogę, przestrzega przed tym, co jest zakazane, wyjaśnia, co dozwolone. Jego pojawienie się we śnie pozwala przypuszczać, że zarówno działanie, jak i za­mysły śniącego nie są najlepsze. Policjant uchodzi za sym­bol konfliktu; radą jest zmiana trybu życia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 47% Nie 53%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. bleble (Gość) 13 stycznia 2012

  Sobowtór

  Widziałam sobowtóra mojego dziecka (syna i córki) z tym że powiedziała ona że ktoś ,mnie przeklnął z jakiejś książki.Prosze powiedzcie co to możę oznaczać .

 2. Sisi (Gość) 2 grudnia 2011

  mandat i przyjazny pies

  śnił mi się policjant, który chciał mi dać madat za nie zapłacenie parkingu. Moje proźby i łzy w oczach spowodowały współczucie i owy mężczynza mnie nie ukarał. Po chwili leżeliśmi, miałam opartą głowe na jego brzuchu. Mój były pied polizał mnie po nosie i został zaakceptowany przez tego mężczyznę. W tym momęcie czyłam bezpieczństwo i pomyślałą że za przystojny to on nie jest :)

 3. biala (Gość) 16 grudnia 2010

  gwalt

  zjezdzalam na jakims wozku z chlopakiem ktorego znam ale malo go lubie i podczas tej przejazdzki on mnie gwalcil gdy ten wozek zjechal z stromej ulicy byl tam moj chlopak zabrany przez jakas kobiete ktora tez mniala go zgwalcic. wymknelam sie od tamtego chlopaka zaczelam szukac swojego bieglam przez jakies gory na trafilam na jakis zamek z tego zamku bylo widac glebokie dziury w ziemi zbieglam z tego byla jakas rzeka a moj chlopak lezal w tej rzece gdy chcialam go podniesc ci oprawcy przyszli...

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny