Sennik Poród - SennikOnline.pl
Sennik Poród

Sennik Poród

Nasze interpretacje snu poród sprawdzają się w 17%

Znaczenie snu poród

  9 10
 • Interpretacja:

  spełnienie życzeń

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

 • Interpretacja:

  Spełnienie życzeń; Dla mężatki - przyrost rodziny lub szczęśliwy poród; Dla niezamężnej - Twoje małżeństwo będzie niedobrane; Być przy porodzie (zwierzęcia też) - przyrost majątku. Patrz też --> Połóg, Rodzić.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 13% Nie 87%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Sabina (Gość) 22 czerwca 2012

  Dwa porody

  Śniło mi się, że moje dwie koleżanki niespodziewanie zaczęły rodzić. Najpierw jedna, potem druga. Później goniłam po szpitalu, żeby je znaleźć i nie mogłam. Znalazłam tylko jedną.

 2. lilaaaaaaaa (Gość) 18 października 2011

  porod

  śniło mi się że rodzę dziecko nie wiem gdzie w każdym bądź razie strasznie mnie bolało masakra..

 3. Shoonee 15 czerwca 2011

  Poród

  Śniło mi się że byłam na sali porodowej i urodziłam pięknego chłopca. Podczas porodu było dużo krwi aż się przeraziła. Zabrali mnie na sale poporodową gdzie leżałam z synkiem, mój mąż bał się podejść na początku. Kiedy w końcu mnie uściskał zapomniałam że syn leży na łóżku i poszłam zobaczyć czy nic mu nie jest. Był po kołdrą którą odsunęłam i zobaczyłam jak nasz pies na nim leży i liże go po główce a niemowlę się cieszyło.

 4. madziulek25 (Gość) 15 kwietnia 2011

  poród

  Dziś mi sie śniło że w 5 minut urodziłam dziecko i było po wszystkim,poczulam bol i chwile pozniej bylo juz po porodzie.Moze ten sen dlatego ze bardzo chce miec drugie dziecko bo mam juz syna no nie wiem

 5. Skarlet (Gość) 12 marca 2011

  poród

  śniło mi się że jestem w szpitalu, i rodzę. Na sali miał być ze mną mój mąż ale rodziłam sama, żadnej pielęgniarki ani lekaża. Urodziłam śliczną córeczke. Miała długie czarne włosy i duże ciemno-zielone oczy. Była śliczna. A potem zaczełam rodzić drugie dziecko i to był chłopiec.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny