Sennik Pościel - SennikOnline.pl

Sennik Pościel

Nasze interpretacje snu pościel sprawdzają się w 35%

Znaczenie snu pościel

  9 10
 • Interpretacja:

  nieprzyjemności

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

 • Interpretacja:

  Nadchodzą nieprzyjemności. Patrz też --> Materac.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. xkasiax 9 czerwca 2011

  poznałam młodszego chłopaka, dojrzałego, niewinnego, czystego,który zakochał się we mnie do szaleństwa miałam już mężna i dwójkę dzieci.W końcu zdradziłam męża. Nie czułam wstydu a on tez nie był na mnie zły, nie było kłótni.Syn w przedszkolu powiedział pani ze się rozwodzimy, pani spytała czy to prawda. Ja nie odpowiedziałam ,mąż też nie. Tylko powiedziałam ,że porozmawiam z synem w domu.zaszłam w ciąże z tym chłopakiem, byliśmy w pustym starym kościele i spędziliśmy tam noc kochając się.Później oglądałam to na jakimś ekranie jakby podgląd z kamery i zobaczyłam że jak już spaliśmy w tym kościele to przyszedł duch, nie widziałam go jako postaci tylko jak ciągnął pościel a później przeszedł prze zemnie i to bardzo bolało .OBUDZIŁAM SIĘ

 2. goodbyex3 27 marca 2011

  wyleciałam na wakację z aśką agatą , magdą i martą do Los Angeles . razem ze znanym zespołem Jonas Brothers .Zaczęłam chodzić z Nickiem , a aśkja z Joe'm . po 3 tygodniach dzwoni do mnie byy chłopak Kuba . mówi mi że jego mama jest w ciąy i nie wie co ma robić , powiedziałam mu że jak moja mama zaszła wciąże to powiedziałam że sie wyprowadzę , i że się wyprowadziłam. zapytał sieczy może do mnie przyjść , a ja na to .. ale ja sieprzeprowadziłam do Los Angeles . a on aha ... i powiedziałam muiu że jestem razem zs aśką . miałam wtedy 16 lat i aśka też .. aśka przeleciała sie z chłopakiem , potem ja ze swoim też ... no i w środku nocy , dzwonek do drzwi i patrze a tam kuba stpoi , nagle nick zbieg i pyta kto to , wiec ja mówie że to mój były chłoipak odecnie kolega ... kuyba sie pyta czy to mój chłopak , odpowiadam że tak , nick podchodzi i mnie całuje , mówie mu żeby szedł na górę do pokoju ... zapraszam kube do domu , robię mu ciepłe kakao , i siadamy na kanapie , no i rozmawialiśmy , że teraz o nie moze jechać do odmu , wiec niech zostanie na całe wakacje .. itp. wieć został .. zzaprowadziłam go to pokoju gościnnego gdzie spał .. dałam mu pościel iu poduszkę , pocałowałam w policzek i powiedziałam słodkich snów , odwzajemnił pocałunek i poszłam do nicka , przytuliłam sie do niego powiedziałam że go kocham i go pocałowałam .

 3. ijka 7 lutego 2011

  pościel dziecieca

  sniło mi sie ze byłam w pomieszczeniu z kolezanka,i ja znalazlam sliczna kolorowa posciel dziecieca,kolezanka powiedziala mi ze ja wezmie poniewaz spodziewa sie dziecka,ja pomyslalam ze skoro ja znalazlam to ja wezme bo mam dziecko i jak ona urodzi ,to do tego czasu moje wyrosnie.i jej oddam pociel. zaznacze ze niemam dziecka a w snie snilo mi sie ze mam ,a i kolezanka nie spodziewa sie dziecka, ale jest cos dziwnego ta posciel nas łączy ,w tym snie,no i imie kolezanki,zawsze pokazuje mi kogos innego o tym imieniu..,a posciel nas łączy to jest zastanawiające.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny