Sennik Postrzał - SennikOnline.pl

Sennik Postrzał

Nasze interpretacje snu postrzał sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu postrzał

  7 10
 • Interpretacja: Żanety

  Postrzał - Koniec z wątpliwościami; szczęśliwa miłość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 49% Nie 51%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Wiewiorka (Gość) 28 czerwca 2016

  Podtrzal

  Śniło mi się jak pillot z przelatującego samolotu wystawił pistolet z tłumikiem i wykonał strzał w moim kierunku. Nie czułam bólu, ani tego, że zostałam postrzelona. Jedyne co to po pewnym czasie dotknęłam miejsca na szyi, za uchem, które nagle zaczęło mocno krwawić. Nie czułam strachu przed śmiercią, ale pomyslałam że spokojnie powinnam udać się na wizytę do lekarza.

 2. ja (Gość) 28 czerwca 2014

  postrzał

  Śniło mi sie, że zostałam postrzelona, a potem krwawiłam, i normalnie chodziłam. Trochę bolało, ale tylko we śnie. Pomocy. Czy to coś oznacza?

 3. Martita2209 (Gość) 29 stycznia 2013

  postrzał

  śniło mi się,że pojechałam do Anglii i to właśnie tam mnie postrzelono,po jakimś czasie w śnie trafiłam do szpitala,ale dowiedziałam się gdy przebudziłam się sali szpitalnej. jeżeli ktoś wie co to oznacza to proszę o pomoc.

 4. Steven (Gość) 17 września 2012

  ebWvxywpFfIvLGlWCY

  trochę bardziej uroazmicić dietę, tzn. dodać tez inne gatunki mięsa, w tym wieprzowine, ktf3ra jest rf3wnie wartosciowa, jak inne mięso /Niedawno pisał o tym w Moim psie dr Jank, specjalista od żywienia z SGGW/. Platki owsiane podawać od czasu do czasu, gdyż zabierają sporo wapnia z organizmu. Zastępuj je ryżem, niewielka ilością makaronu (bo tuczy) itp. Jesli podajesz psu pożywienie gotowane i nie dostaje na co dzień kości, to trzeba okresowo podawać suplementy z minerałami.Możesz też przejść na BARF, kyf3ry moim zdaniem jest najodpowiedniejszy dla psf3w. U mnie nawet 5-tygodniowe szczeniaki sa juz na BARF-ie.Z suchymi karmami juz dawno skończyłam i nie będę sie na ich temat wypowiadać, bo nic dobrego na ten temat nie mam do powiedzenia.

 5. sialalal (Gość) 30 sierpnia 2012

  postrzał

  Śniło mi się, że zostałam postrzelona w noge, brzuch, szyję i rękę. Później sama wyjmowałam sobie kule. Rany były płytkie, a kule małe jak od wiatrówki.

 6. Scylla (Gość) 25 marca 2012

  obojczyk

  Mi się śniło,że byłam na wycieczce z klasą zi z mama w jakims wieżowcu. No i chodzilismy,zwiedzaliśmy i do pomieszczenia wpadł mężczyzna na oko 50 lat.chcial zabic moja przyjaciółkę ale ja ją szybko zasłoniłam i oberwałam kulkę w obojczyk.Przestępce złapali a mnie zoperowali.Potem poszłam do szkoly i ciągle upadałam z bólu,aż wreszcie moja przyjaciółka zaniosła mnie do domu.Co najdziwniejsze bylo w tym wszystkim? A to,że kiedy się obudziłam byłam zadowolona....

 7. paolcia16 (Gość) 23 lutego 2012

  Postrzał.

  Miałam dość dziwny sen, śniło mi się, że zostałam postrzelona, co gorsze, nie pamiętam nawet przez kogo. Zostałam postrzelona w brzuch, przyjechała karetka i zabrali mnie, ale w ambulansie nikt się mną nie zajął. Ci z pogotowia siedzieli i zajmowali się sobą i pogaduszkami... aż w końcu zaczęłam dop nich krzyczeć, żeby sie mną zajęli .

 8. Kaja (Gość) 27 stycznia 2012

  Postrzał

  Nie pamietam kto mnie postrzelil. Rana była na szyi, dostałam głupiego jasia i czekaliśmy na jakieś lekarstwo dla mnie, które nie mogło dojechać z jakiś powodów. Wiedziałam tylko tyle, ze umrę.

 9. gość2 (Gość) 25 stycznia 2012

  postzał

  A mi się śniło, że byłam gościem w pewnym domu z moim byłym chłopakiem... Później okazało się, że mężczyzna u którego byliśmy jest psychicznie chorym mordercą i chciał mnie zabić. Gdy uciekaliśmy, zatrzymał mnie i strzelił w obie ręce. Tak, że miałam po środku obu dłoni-dziury od kul. Dziwny sen, hmmm...

 10. (Gość) 15 stycznia 2012

  postrzał

  Byłam w jakimś domu gdzie była liczna rodzina (nie wiem kto to był) przyjaźniłam się z nią i później rozmawiałam z jakimś chłopakiem w tym domu i jakiś facet wyciągnął broń i chciał do niego strzelić a ja wyszłam przed tego chłopaka i strzelono do mnie dwa razy w brzuch. czułam jakby mi na nim zależało i jakbym go znała

 11. kaśś (Gość) 5 grudnia 2011

  postrzał

  miałam bardzo dziwny sen . pamiętam z niego tylko tyle , że mój chłopak postrzelił mi nogę tak , że miałam w niej pełno dziur . dziwne

 12. zakochana (Gość) 25 lipca 2011

  postrzał

  ja pamiętam jedynie końcówkę mojego snu. weszłam do jakiegoś sklepu chyba, za chwile okazało się ze jestem zakładniczką. przed wejściem stał jakiś Arab i w pewnym momencie mnie postrzelił, ledwo zdążyłam się obeznać w całej sytuacji. chwyciłam się za szyję, czułam tę kulę w gardle, ale nie krwawiłam, ani nawet nie upadłam od strzału na ziemię. tak jakby nic mi się po tym nie działo. zaraz potem się obudziłam.

 13. cala_ona 20 stycznia 2011

  postrzał

  Śniło mi się coś bardzo realistycznego....Rzeczy działy sie w czasie wojny. Działałam w jakimś ruchu oporu. Widziałam tam swoją rodzinę, narzeczonego. W któryms momencie zostałam postrzelona przez wroga. Nie było w tym nic dziwnego w końcu jak na wojnie ale mimo, że byłam postrzelona nie mogłam umrzeć. Wszyscy dookoła mnie umarli w spokoju a ja się strasznie męczyłam i prosiłam o śmierć. Nikt nie chciał i nie mógł mi pomóc.....

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny