Sennik Potop - SennikOnline.pl

Sennik Potop

Nasze interpretacje snu potop sprawdzają się w 64%

Znaczenie snu potop

  10 10
 • Interpretacja:

  Potop - Niszczycielskie, przytłaczające aspekty nieświadomości; po­czucie braku kontroli. Zalanie przez fale powodzi często jest symbolem szczególnie intensywnych uczuć, które towarzyszą okresom wielkiego napięcia i wzburzenia w życiu.
  Potop symbolizuje także koniec starego okresu w życiu i przygotowanie do nowego. W mitologii potop jest uniwersal­nym symbolem zagłady świata (dawnego porządku), która nastąpiła po to, aby mógł się narodzić nowy świat - powoduje duchowe oczyszczenie. Zachłanne wody przynoszą zarówno potęgę zniszczenia i zagłady, jak i moc użyźniania i narodzin.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 87% Nie 13%

 • Interpretacja:

  zagraża ci niebezpieczeństwo

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 30% Nie 70%

 • Interpretacja:

  zagraża ci wielkie niebezpieczeństwo

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 18% Nie 82%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. babs (Gość) 28 kwietnia 2013

  potop

  Bylam w wielkim zamku na jakies wyspie. ledwo co zdazylismy obejzec gdzie bedziemy mieszkac widze , duze nadchodzace fale. Wszyscy ktorzy byli ze MNA patrzyli jak drugs polowa zamku plonie z ludzmi w srodku, jak fale ida w naszym kierunku i ludzie zaczynaja side topic. w ostatnim momencie snu wyrywam ko us telefon zeby podac number moich rodzicow by sie pozegnali w moim imieniu. Nie widzialam swojej smierci, ale pamietam mysl, czy bedzie bolalo?

 2. ja (Gość) 15 kwietnia 2013

  potop lodka i wyspa

  najpierw bylam uwieziona z kilkoma osobami w budynku pozniej bylo juz po wszystkim tylko woda, plynelam z mezem lodka i czasem widzialam zlych ludzi ktorzy napadali na ocalalych. nas omineli znalezlismy jaka skalista wyspe. przez sen poczulam ulge pozostalo tylko ominac bandytow....obudzilam sie

 3. marcelina660 (Gość) 19 października 2012

  koniec świata

  widziałam przez okono jak ludzie uciekają na drzewa wspinają się jak najwyżej aż w pewnym momencie patrze w strone okna a tam woda pienista juz równo z piątym piętrem,zdałam sobie sprawe ze to koniec i umrzemy

 4. yeti (Gość) 28 czerwca 2012

  potop

  bylem w mieszkaniu z rodziną. przez okna bylo widac jak nadchodzi wysoka fala. Fale stopniowo zaczely zalewac blok. jedna z wysokich fal przekrzywila sciany bloku ale on nadal stal. po chwili bylismy juz zalani woda do okola ale wewnatrz nie bylo zadnego przecieku. chodzilem i tylko myslalem aby okna wytrzymaly napor wody.

 5. Merykin (Gość) 21 czerwca 2012

  Potop

  Byłem z ludźmi (prawdopodobnie rodziną) na wielkiej drewnianej łodzi, płynęliśmy po wodzie, ale z żadnej strony nie widać było brzegu. Nagle znaleźliśmy się na mieliźnie, która wyglądała jak glony. Nagle woda zaczęła opadać i okazało się, że statek utknał w koronie drzew. Zeszliśmy na ziemię i rozmawialiśmy z jakąś kobietą w jej domu- opowiedziała, że poziom wody podnosi się okresowo do poziomu szczytu drzew i że do tego już przywykli.

 6. macio (Gość) 29 marca 2011

  potop

  na moim osiedlu zebrali się wszyscy moi znajomi wraz z rodziną, woda powoli się podnosiła i zalewała nasza dzielnicę. Ksiądz w kościele odprawiał mszę i spowiadał wszystkich ludzi przed śmiercią. Po mszy wszyscy ludzie zaczęli zbierać się na wieży kościelnej żeby uciec przed wodą i na tym sen się kończy.

 7. mdmadzia123 28 stycznia 2011

  Fala

  Jechałam samochodem i gdy zjeżdżałam z górki nagle zobaczyłam wielką falę. Wjechałam w nią powoli i nagle zalała mnie woda. Na tym się skończyło.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny