Sennik Pożar - SennikOnline.pl

Sennik Pożar

Nasze interpretacje snu pożar sprawdzają się w 58%

Znaczenie snu pożar

  7 10
 • Interpretacja: Żanety

  Pożar - Doczekasz wielkiego szczęścia.
  Pożar, gasić: Spowodujesz przerodzenie się wrogości w poprawne stosunki.
  Pożar, wzniecić: Nadchodzi czas żałowa­nia wielu rzeczy.
  Pożar, z dymem: Ludzie cię oszukają.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 60% Nie 40%

 • Interpretacja:

  Pożar - Symbol ognia zniszczenia, namiętności, która powoduje cierpienie. Odkrycie zarzewia pożaru we śnie, jeżeli nie jest to wspomnienie prawdziwego zdarzenia, powinno spo­wodować zmianę dotychczasowego trybu życia. To ozna­ka jakiejś umysłowo-duchowej choroby, którą należy zba­dać i wyleczyć, a pomoże w tym refleksja nad własną oso­bowością. Pożar dachowego wiązania wskazuje na pewien umysłowy niedorozwój. Sny o pożarze oznaczają niebez­pieczeństwo zagrażające śniącemu i ludziom przez niego kochanym (zob.: także ogień). Woń pożaru mówi o ogniu namiętności, w którym można spłonąć. Wypada więc zba­dać uczucia i sumienie, by wykryć duchowe zarzewie po­żaru.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 58% Nie 42%

 • Interpretacja:

  Kradzież; Twojej posiadłości - spotka Cię smutek; O jasnym płomieniu - wielka radość lub szczęście lub bogactwo; Palące się domy - dziedzictwo lub powiększenie majątku; Uciekać z płonącego domu - czeka Cię niespodzianka; Wynosić ubrania - spotkają Cię niepowodzenia; Gwałtowny lub niszczący - hańba lub śmierć; Łóżka - niebezpieczeństwo; Mebli lub nieruchomości - jakaś krzywda; Sklepu - bankructwo; Okna - śmierć braci lub sióstr; Drzwi - wielkie nieszczęście; Zboże w snopkach - śmierć; Zboże niedopalone - czeka Cię długie życie; Na stosie człowieka - strata i choroba; Samemu się palić - szaleństwo i zwady.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 54% Nie 46%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. monika (Gość) 9 stycznia 2016

  rozpalanie w kominku

  mojej teściowej sniła się jej zmarła córka ale młodsza niż jak zmarła, gdy rozpalała w dwóch piechach w dawnym domu, oraz jej siostra która czyściła strasznie brudny stół, a ona sama krzyczała ze trzeba wyczyścić wazony w koscile skoro ma zrobić dekoracje i kwiaty tam poukładać. Niestety nie wiemy co taki sen może oznaczac. Kiedys snił się teściowej pozar pola w 3 miejscach, po krótkim czasie okazało się ze nas okradli 3 osoby zostały okradzione w domu .

 2. zorro (Gość) 12 września 2015

  Pozar Bloku

  Widze jak pali sie moj blok od frontu pierwsza I druga (nie widze 6 nastepnych klatek ) klatka na pierwszym pietrze w 2 klatce po lewej (pod moim mieszkaniem) widze w oknie malego pokoiku od pasa w gore przechylone na prawo zweglone cialo mezczyzny(w tym mieszkaniu mieszka kobieta na emeryturze z córka stara panna) biegne na tyl bloku (tam niewidze ognia ) wchodze po balkonach na 2 pietro mojego mieszkania przez uchylone okno ale nie widze ognia schylam sie pod luzko by zabrac moje cenne rzeczy I nagle jestem w innym obecnym domu .

 3. 233didi (Gość) 22 kwietnia 2015

  Pożar

  gasiłem pożar w Sosnowie gdy usłyszałem że jednostka z Kotunia podszebuje wsparcia .Paliła się łąka na przeciwko domu mojej Dziewczyny.

 4. Katy (Gość) 19 kwietnia 2015

  Pożar

  Śniło mi się, że byłam na jakieś polanie. Była to prawdopodobnie wieś. Spędzałam czas z przyszywanym rodzeństwem kiedy nagle, kazali mi uciekać. Przestraszona zaczęłam gdzieś biec. Odwróciłam się i zobaczyłam dwie palące się stodoły, zaczęłam uciekać dalej ale co chwile się odwracałam i cały czas widziałam te palace sie budynki.

 5. Meravgiliosa (Gość) 16 kwietnia 2015

  Ugasic pozar.

  Śniło mi się , że na dworze była burza . W pewnym momencie w nasz uderzył piorun i wszystko zaczęło sie palić . Na początku bałam sie trochę ale wzięłam węża i ugasilam cały pożar . Wróciłam do domu , cały czas stałam w oknie i patrzyłam czy napewno nie masz już nigdzie ognia .

 6. wercia1174 (Gość) 8 marca 2015

  gasiłam pożar lasu

  Bylam w lesie i nagle pojawił sie ogien, widzialam jeszcze jakies psy. Pozniej niewiem jak ( chyba woda) zgasilam ten pozar.

 7. Rafał (Gość) 14 stycznia 2015

  Wzniecić pożar

  Uchodził gaz, słyszałem jak syczy z nieszczelnej rurki przy ziemi w tedy paliłem papierosa i rzuciłem go na ziemie wybuchło jak mała petarda. Zamknąłem drzwiczki od licznika i w tedy jak kręciołek petardy poleciał na dach domu i dach stodoły z papy. Zaczęło się palić, tata podał wiadro wody i ugasiliśmy wszystko bez większych problemów.

 8. senna (Gość) 22 grudnia 2014

  Pożar w szkole

  Zapaliła się szkoła podczas mojej lekcji chemii. Zaczęłam uciekać z nauczycielką i trzema uczniami a resztą klasy gdzieś zniknęła. Wkrótce ujrzeliśmy główne wyjście. Wjechał w nie autobus, który był główną przyczyną pożaru. Uciekaliśmy do innych wyjść.

 9. jjddbjkj (Gość) 5 listopada 2014

  Ugasiłam pożar

  Gasiłam pożar, chyba trawy, lub jakiejś zieleni. Po ugaszeniu przyszła moja ciotka z suszarką do włosów, powiedziała, że wysuszy zmokniętą po zgaszeniu trawę i będzie z tego kukurydza :/

 10. NIKA (Gość) 29 października 2014

  pożar

  Śniło mi się, że za moją poesją widziałam płonący samochód, wszyscy sąsiedzi stali i się przyglądali, jak płonie

 11. dawid (Gość) 22 października 2014

  pozar

  Snilo mi sie ze palil sie las moich rodziców, jako strażak szybko bieglem do remizy, bylem jako pierwszy, potem czekałem na kolegów, gdy się zebraliśmy nie wiem czemu ale nie moglismy tam dojechać, i w jakiś magiczny sposób nasza ekipa zniknela a ja znalazłem sie w samochodzie po czym dojechałem na miejsce i zobaczyłem jak strażacy gaszą pożar lasu, a potem obudzielem sie :) nigdy nie mialem aż takich realistycznych snów, ten byl mega

 12. elena777 25 grudnia 2013

  pożar szkoły

  Byłam w szkole. Patrzyłam na płaczącą koleżankę i nagle usłyszałam alarm. Okazało się że przyniosła ona do szkoły coś łatwopalnego, wybuchało jak się tym rzuciło ale to nie była bomba. Ktoś coś do niej powiedział i rzuciła to coś. Byla wkurzona. A potem wszędzie pojawił się ogień. Ale nadal były prowadzone lekcje. Biegałam ze znajomymi i ostrzegałam wszystkich którzy pozostali w klasach. Poszłam do biblioteki gdzie nagle wybuchło i na moich oczach spaliła się jakaś kobieta. Nie znałam jej ale wiedziałam że to bibliotekarka. Zaczęłam uciekać. Potem się obudziłam.

 13. paulina. (Gość) 2 grudnia 2013

  Pożar.

  Śniło mi się że byłam z siostrą na rowerach, zatrzymała nas nasza koleżanka. Jak byliśmy koło domu to z okna leciał dym. Jak otworzyłam klatkę schodową to była cała zadymiona, był tam w środku mój braciszek.Strasznie płakał, a ja nie mogłam mu pomóc bo nie mogłam się ruszyć, a później się obudziłam. ;(

 14. Monika (Gość) 22 lipca 2013

  Pożar w sklepe

  Moja mama prowadziła sklep ale go zamknęła a on się znajdował pod naszym domkiem jednorodzinnym śniło mi się że mój przyrodni brat chciał zabrać mamie ten sklep i jeszcze jakąć kaplice czy coś takiego nie wiem może katedre czy coś w tym style ale chciał to zabrać i j ze złości w nocy podpaliłam ten sklep i tą katedre naszcz eście nic nikomu się ne stało ale późnij musieliśmy to wszystko sprzątać i się wyprowadzać bo dom mógł się zawalić ale jak się obudziłam no okazało sę że to był zwykły sen

 15. china (Gość) 21 lipca 2013

  palące się ubranie

  ktoś rozlał ciecz i zapaliło się na mnie ubranie,krzyknęłam widząc płomienie na sobie ale zauważyłam że nie byłam poparzona

 16. china (Gość) 21 lipca 2013

  palące się ubranie

  ktoś rozlał ciecz i zapaliło się na mnie ubranie,krzyknęłam widząc płomienie na sobie ale zauważyłam że nie byłam poparzona

 17. Amanda (Gość) 22 czerwca 2013

  Pożar

  Z oddali widzę palące się dachy bloków na moim osiedlu,na którym kiedyś mieszkałam,a teraz dałam mieszkanie córce z jej rodziną

 18. Gatta (Gość) 2 marca 2013

  Sen pożar

  Śniło mi sie ze zapalilam torbę w której był mój kot, i natychmiast go wyciąglam, kiedy torobialm torba płynęła, on nawet nie milczał tylko leżał, miał lekko jakby zdarta nogę, zeby była jasność, kocham go jak swoje dziecko, nigdy nie zrobiłam krzywdy żadnemu zwierzęciu, mam je dwie i kiedy sie obudzialam czułam sie strasznie.

 19. agatka93 (Gość) 1 lutego 2013

  pożar

  Śniło mi się że niechcący moj tata wzniecił pożar, zapaliły się drzewa koło mojego domu a potem moj drewniany dom, nikt nie przeął się tym oprócz mnie i taty. ja zadzwoniłam pod 112 a tata zaczął gasić ogien czym sie dało. pozar widzieli wszyscy babcia, mama, siostry wujek ciocia, świetej pamieci dziadziu ale tak jak mowie nie zzwrocili na to uwagi. kiedy dzwonilam po straz telefon odebrala moja kolezanka ktora pow ze juz jada , w tym samym czasie tata ugasil ogien, pozar wywolal pewne zniszczenia ale dom stal - bez dachu ale stal. jak sie obudzilam w srodku nocy bylam ogromnie wystraszona i mialam przeczucie ze komus z moich bliskich stalo sie cos zlego .... prosze o podanie tlumaczenia snu

 20. magda (Gość) 29 listopada 2012

  spalony blok

  Śniło mi się, że stałam i patrzyłam jak zaczął palić się blok mieszkalny, w którym nigdy nie mieszkałam. Zaczęło się od dwóch mieszkań na ostatnim piętrze. Chyba strażacy gasili ten ogień, ale bardzo szybko rozprzestrzenił się aż do pierwszego piętra. Jedynie parter budynku został nietknięty. Patrzyłam na to i nic nie robiłam. Było dużo ciężko poparzonych mieszkańców, których zabierały karetki. Ci co byli mniej ranni, wychodzili o własnych siłach, byli czarni od sadzy.

 21. kasia (Gość) 5 listopada 2012

  pożar sąsiedniego domu

  snił mi się pożar byłego sąsiedniego domu (teraz mieszkam w innej miejscowości), widziałam płonących ludzi, najbardziej pamiętam dwie osoby, które znam. patrzyłam na to wszystko z mojego korytarza i tylko obserwowałam.

 22. Domaz (Gość) 22 kwietnia 2012

  pożar

  śniło mi się że gdy wracałam do domu zobaczyłam wielkie płomienie. mojego sąsiada dom był pokryty cały w ogniu. gdy przyjechałam do domu wszyscy byli temu obojętni, i jeszcze byli goście. kazałam tacie zadzwonic po straz pozarna o on jak gdyby nic szedł sobie pomalutku do telefonu. gdy juz mial dzwonic własnie sie obudziłam

 23. lagirasole (Gość) 29 marca 2012

  Pożar, którego nie było

  Śniło mi się, że jakaś dziewczyna pokazywała mi, jak się podłącza wąż do hydranta, a potem kazała mi gasić pożar. W miarę, jak się lała woda orientowałam się, że nie ma żadnego pożaru, a strażacy siedzieli za mną i nic nie robili. Powiedziałam coś o tym, że nie lubię marnować wody, a jeden zapytał mnie o imię i wziął mnie za rękę.

 24. kaka (Gość) 17 marca 2012

  POŻAR

  Śniło mi się , że mój dom ma spłonąć . Cała rodzina była w nim jeszcze i co się dało pakowaliśmy do samochodu , ja płakałam bałam się żeby tylko się nie zapalił a jednak miał w każdym momencie , wynosilismy rzeczy . Krzątałam się po domu... aż wreszcie się obudziłam i nie wiem czy spłonął . Ale miał ...

 25. kaka (Gość) 17 marca 2012

  POŻAR

  Śniło mi się , że mój dom ma spłonąć . Cała rodzina była w nim jeszcze i co się dało pakowaliśmy do samochodu , ja płakałam bałam się żeby tylko się nie zapalił a jednak miał w każdym momencie , wynosilismy rzeczy . Krzątałam się po domu... aż wreszcie się obudziłam i nie wiem czy spłonął . Ale miał ...

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny