Sennik Pralka - SennikOnline.pl

Sennik Pralka

Nasze interpretacje snu pralka sprawdzają się w 52%

Znaczenie snu pralka

  9 10
 • Interpretacja:

  Pralka - Pralka może pojawiać się we śnie dotyczącym naszej własnej tożsamości i odnosić się do zmiany lub udo­skonalania tożsamości.
  Pralka jest także częstym symbolem w snach w okresie ciąży - wyobraża wewnętrzną wodną przestrzeń macicy brze­miennej kobiety.
  Inne znaczenia: 1) zachodzący w nieświadomości proces oczyszczenia, 2) niepokój, wzburzenie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 52% Nie 48%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. miotelka (Gość) 12 grudnia 2012

  pingwin w pralce

  Śnił mi się mały pingwin, który chciał, żeby go włożyć do pralki, więc tak zrobiłam. Zakręciłam nim w środku ręką (nie zamykając pralki) po czym wydawało mi się, że był martwy. Szybko go wycągnęłam z pralki i nagle ożył i znów był wesoły.

 2. Olunia1223 (Gość) 27 sierpnia 2012

  SEKS NA PRALCE

  śniło mi się , że moja przyjaciółka uprawiała seks ze swoim byłym chłopakiem na pralce. Gdy już dosięgali szczytu pralka włączyła sie i zaczęła wirować, co spowodowało wibracje.

 3. Medeah (Gość) 17 sierpnia 2011

  Zepsute pokrętło od pralki

  Śniło mi się, że wstawiam pranie i okazało się w trakcie prania, że rozpoczęło się ono zupełnie normalnie, a następnie, pokrętło od ustawiania trybu prania zaczęło działać na opak, co spowodowało, że pranie się nie wyprało i musiałam wykonać je ręcznie.

 4. zbyszek4411 3 marca 2011

  przewożenie pralki

  śniło mi się,że przewoziłam pralkę od matki do znajomej,której pralka się popsuła.Był problem bo samochód sam ruszył bo był na luzie,krzyczałam do kierowcy żeby łapał samochód...

 5. kurt (Gość) 23 lutego 2011

  pralka

  śniły mi się drzwi od mojego pokoju miały dziury na wylot otworzył je mój ojciec siłą bo były zamknięte na klucz przy użyciu jakiegoś drutu a z pokoju zabrał mi pralkę i wstawił do łazienki.Bardzo się zdenerwowałem zabrałem swoją pralkę z powrotem i zamknąłem drzwi od swojego pokoju na klucz.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny