Sennik Próżny dom - SennikOnline.pl

Sennik Próżny dom

Nasze interpretacje snu próżny dom sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu próżny dom

  9 10
 • Interpretacja:

  Zawsze polepszenie losu; Z otwartymi drzwiami - otrzymasz dobrą wiadomość; Bez komina - małe straty; Bez dachu lub źle pokryty - czekają na Ciebie kłopoty; Pokrywać lub naprawiać dach - poprawa stosunków.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. adriana772 (Gość) 7 lipca 2012

  nowy dom

  mialam bardzo dziwny a dokladniej okropny sen i bardzo sie go przestraszylam zaczynal sie od ogladania nowego domu nic dziwnego na dole tego domu kuchnia pokoj natomiast duzo dziwnych ludzi w tym domu na gorze znalazlam to co mnie tak przerazilo zwiedzalam pokoje na gorze w dwoch pokojach znalazlam lozka zasloniete kapa mialy ksztalt trumien bardzo dziwny sen ktory mnie przeraza ci wszyscy ludzie na dole jakby pijani i dowiaduje sie ze przede mna ten dom wynajmowala moja kolezanka ktorej nie widzialam od dawien dawna po tej informacji zaczynam odczuwac jej reke w tym domu np.w ogrodzie i pozostawionych meblach

 2. Kick (Gość) 14 czerwca 2011

  Dom

  Sniło m się ,że spacerowałem sobie po jakimś pięknym masteczku i wstąpłemłem do sklepu w sklepe nikogo nie było wieć opuściłem to miejsce. Gdy przecodziłem koło parku zobaczyłem piękny wielki dom i na coś nadepnołem to był złoty klucz. Pomyślałem ,że klucz należy do domowników węc poszedłem do tego domu bo cciałem go oddać a w domu przy stole była moja rodzina...?

 3. ola (Gość) 30 maja 2011

  dom

  moj stary dom, sprzedany, a na scianie dwa osobne identyczne znaki- linie proste a u gory polksiezyce

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny