Sennik Przejechanym być (przez pociąg) - SennikOnline.pl

Sennik Przejechanym być (przez pociąg)

Nasze interpretacje snu przejechanym być (przez pociąg) sprawdzają się w 38%

Znaczenie snu przejechanym być (przez pociąg)

  9 10
 • Interpretacja:

  przykrości i nieudane zamysły

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Puciusiek (Gość) 8 czerwca 2020

  Pociąg

  Jechałam w pociągu ze znajomymi. W pewnym momencie wyjrzałam przez okno, zauważyłam mężczyznę i kobietę przebiegających przez tory. Wystraszyłam się bo wiedziałam, że mężczyzna nie zdąży przebiec. Nagle poczułam takie uderzenie. Pociąg się zatrzymał i ujrzałam martwego mężczyznę całego we krwi

 2. Sylwia1984 9 lutego 2017

  Pociąg

  Jechałam z moim partnerem pociągiem po obu stronach był gesty las i to dość długo, następnie w jechaliśmy w ciemny tunel. Po pewnym czasie znalazłam się z nim u mojej rodziny, gdzie było pełno kwiatów doniczkowych i ciętych

 3. greg1969 14 sierpnia 2015

  pociąg

  Stalem na stacji i widzialem.pociąg rozmawialem ze znajomymi i zagadalem sie i odjechal a ja zostałem na peronie bez niczego .zdalem sobie sprawe iz nie dogonie go ake trzeba wsiadac do nastepnego i zaczęłem szukac rozkladu

 4. oziemek7 19 marca 2015

  pociąg

  Wsiadam do pociągu i jadę nim. Zajmuje miejsce przodem do kierunku jazdy, rozmawiam z pasażerami. W pewnej chwili orientuję sie, że przegapiłam swoją stację.Wysiadam na następnym przystanku i próbuję wsiąść do powrotnego pociągu, ale on ucieka.

 5. olik61616 5 marca 2014

  pociąg

  śniło mi się że stałam na peronie z chłopakiem (ktoremu sie podobam, nie odwzajemniam tego uczucie). Pociąg przybył i ja nei mogłam do niego wejść .. nie bylo schodow, od razu drzwi i nie moglam tam wejsc on mi pomogl, i jakos weszłam. Podchodzi do mnie konduktor i pyta o bilet, pokazuje mu go.. on pyta o legitymacje (nie wiem czemu miałam portfel swojej siostry która mieszka od kilka lat w Holandii. i dałam zamiast swojej legitymacji jej a tam nie były podbite pieczątki) i on do mnie ze ona jest nie ważna i sobie poszedł a ja krzyczę ze mam jeszcze swoja, on sobie poszedł i koniec snu :)

 6. orlikob 9 listopada 2013

  pociąg

  stoję obok torów kolejowych i widzę jak mojej koleżance zaklinował się obcas w torach,nagle widzę jak ona leży w poprzek na torach i napina się czekając na pociąg.Pociąg ją przejechał i widzę oddzielnie jej głowę, tułów i nogi a druga koleżanka próbuje ją cucić czy obudzić? a przecież ona nie żyje.Ja w tym śnie stoję i spokojnie się przyglądam bez żadnej reakcji.

 7. Misia 18 kwietnia 2013

  pociąg

  Miałam gdzieś wyjechać z mamą pociągiem i za każdym razem jak przyszłam na peron pociąg już odjechał. Sytuacja powtarzała się tak parę razy.

 8. Motylem_jestem7 4 stycznia 2013

  pędzący pociąg

  Wyprowadzałam się z jakiegoś mieszkania, rodzice wszystkie rzeczy spakowali do wagonu typu towarowego, wsiadłam do niego i zaczęli mnie z tym wszystkim pchać po torach. W pewnym momencie zobaczyliśmy, że nadjeżdża szybko pędzący pociąg, kiedy do mnie dojechał mój wagon popędził razem z nim z dużą szybkością, bałam się, że w końcu wypadnę i sama wyskoczyłam, kiedy zobaczyłam jakąś roślinność, na którą wydawało mi się bezpieczniej spaść. Moje rzeczy pojechały dalej beze mnie, trochę się cieszyłam, że się pozbyłam tego co nie do końca było ważne, a trochę było mi ich szkoda.

 9. qivov 10 sierpnia 2011

  pociąg

  Śniło mi się że stałam obok pociągu a potem do niego wsiadłam i jechałam nim potem z niego wysiadłam a potem go widziałam jak stał.

 10. gosia210372 (Gość) 26 czerwca 2011

  pociąg

  wysiadam z pociągu i nagle pociąg odjeżdża zanim zdążyłam zabrać swój bagaż.Pociąg odjechał z moim bagażem .

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny