Sennik Przejechanym być (przez samochód) - SennikOnline.pl

Sennik Przejechanym być (przez samochód)

Nasze interpretacje snu przejechanym być (przez samochód) sprawdzają się w 56%

Znaczenie snu przejechanym być (przez samochód)

  8 10
 • Interpretacja:

  przykrości i nieudane zamysły

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 56% Nie 44%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Drach (Gość) 6 stycznia 2012

  Kradzież samochodu

  Samochód został skradziony a potem rozebrany z kilku części. Radio samochodowe zostało ukradzione a samochód był zamknięty. Dzwoniłem po policję.

 2. Kuguar (Gość) 21 lipca 2011

  Potrąciłęm dziecko

  Jechałem swoim nowym samochodem gdzieś w lesie, skręciłem w boczną uliczkę i ta nagle zaczęła bardzo pionowo w dół opadać, samochód się zaczął rozpędzać, bardzo nawet rozpędzać, gdybym hamował wpadłbym w poślizg więc musiałem cisnąć w dół rozważnie balansując między drzewami, nagle góra zaczęła się kończyć ale jej koniec wyglądał jak rampa i potężny wjazd pod następną górę, na samym dole między drzewami bawiły się dzieci, może trzy kilka ich było chyba chłopczyk i dwie dziewczynki, skakały przez gumę czy coś, bardzo szybko jechałem około 190-240 z tej góry i ledwo co je ominąłem, dałem gazu i wjeżdżam pod górę, jadę jadę ale auto zwalnia góra jest pionowa, wiem że nie dam rady wjechał, zawracam bo inaczej spadłbym gdzieś na drzewa i znów cisnę tam w dół, rozpędzam się, nie mam szans zahamować dojeżdżam na dół dzieci się bawią i ta dziewczynka skacze w lewo i prawo śmiejąc się tak jakby się bawiła ze mną, próbuję ją ominąć z prawej ale ona z uśmiechem wskakuje mi wprost na maskę, potężne BUM, ja ląduje w rowie, dziewczynka zgon na 100% jeszcze chyba wychodzę z auta i widzę tą masakrę, budzę się cały spocony.

 3. miksv 31 marca 2011

  samochód

  Prowadziłam własny samochód, tylnym kołem wpadłam w niewielką wyrwę i nie mogłam wyjechać. Wysiadłam z samochodu, podniosłam lekko przód i pociągnęłam, żeby go wyciągnąć.Udało się wydobyć auto ale urwało się to tylne koło i było takie jakieś małe i w kształcie kopniętego kwadratu.Przyglądał się temu wszystkiemu nieznajomy mężczyzna.

 4. Agnes (Gość) 25 lutego 2011

  Wieczór...Widzę starą kobietę.Nie znam jej,jest po drugiej strony ulicy.Patrzy na mnie.Zaczynam biec.Nagle słyszę jak chłopiec krzyczy żebym uważała.Uderza we mnie samochód granatowy ciężarowy.Widzę jak moja twarz zatrzymuje się na jego masce i dwa razy się obkręcam wraz z autem.Padam na środku jezdni.Mam podkurczone nogi.Nie dam rady się ruszyć,ani zawołać o pomoc.Wiem,widzę że umieram.Stara kobieta idzie w moją stronę.Boję się.Widzę swoją mamę.Podchodzi do mnie a ja szepczę..."mamo pomóż mi".Mama bierze mnie za rękę i mówi:"cicho"...A jej oczy robią się tak bardzo zielone.... i duże...Takiej zieleni jeszcze nie widziałam....Zaczynam płakać...I się budzę

 5. adix (Gość) 21 stycznia 2011

  samochód przewrócił się

  siedziałem w samochodzie w lato, samochód stał prawa strona na trawie która była na leciutkim wzniesieniu, i w pewnym momencie samochód przewrócił się razem ze mną na lewy bok a następnie na dach, zapytałem się bliskiego kolegi, przyjaciela jak z tego samochodu mam się wydostać, odpowiedział szybą. A szyba ta była lekka, rwała się jak z papieru czy z silikonu. wyszedłem bez szwanku chyba nawet z uśmiechem na twarzy

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny