Sennik Przemoc - SennikOnline.pl

Sennik Przemoc

Nasze interpretacje snu przemoc sprawdzają się w 83%

Znaczenie snu przemoc

  10 10
 • Interpretacja:

  Przemoc - Morderstwo, rozlew krwi, okaleczanie, masakra i wszelkie przejawy potwornej przemocy fizycznej symbolizują alche­miczny stan morlificatio, w trakcie którego składniki zostaw rozdrobnione na czynniki pierwsze, aby następnie mogło po­wstać z nich coś lepszego. Przemoc może więc oznaczać początkowe etapy przemiany, w trakcie której stare musi zostać rozdarte na strzępy, aby zrobić miejsce na stworzenia nowego.
  Sny o przemocy często symbolizują poczucie utraty kontroli albo wrażenie przytłoczenia na skutek poważnych wstrząsów w życiu. Mogą także wyobrażać wściekłość i złość na innych.
  Sny o padaniu ofiarą przemocy są często objawem ciężkiej depresji, na przykład po rozstaniu lub rozwodzie. Takie sny oznaczają obwinianie siebie samego za wszystko, co ułożyło się źle.
  Sny o byciu gnębionym mogą także symbolizować poczucie bycia prześladowanym przez innych lub los. Tutaj znów mamy do czynienia z projekcją poczucia winy śniącego na sytuację.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 90% Nie 10%

 • Interpretacja:

  Czeka Cię strata lub zbliża się wściekłość i gniew na innych.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 56% Nie 44%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. wiki (Gość) 10 marca 2016

  przemoc

  Sni Mi sie ze Partnerschaft gebildet mnie ,bietet przesladuje jest nieobliczalny i sie go bardzo boje stara sie uciec ale on mnie znajdziesz i robi swoje czyli bije ,ponizanie gnebi

 2. lelena (Gość) 5 października 2014

  przemoc

  Śnił mi się znajomy, który był barzo dotkliwie bity przez swoich rodziców. Widziałam jego cierpienie. W śnie pomogłam mu tylko opatrzyć rany. Nie mogłam sie ruszyć kiedy to sie działo. Ten sen przyprawia mnie o ciarki...

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny