Sennik Przeszkoda na drodze - SennikOnline.pl

Sennik Przeszkoda na drodze

Nasze interpretacje snu przeszkoda na drodze sprawdzają się w 56%

Znaczenie snu przeszkoda na drodze

  7 10
 • Interpretacja:

  Przeszkoda na drodze - Zawalidroga, która uniemożliwia utrzymanie obecnego kursu; konieczność zmiany kierunku.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 56% Nie 44%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Soul 28 października 2012

  Coś dziwnego...

  Śniło mi się, że chodziłam po szarych skałach. Upolowałam łukiem bobra. Po drodze spotkałam znajomych i razem weszliśmy przez balkon do mieszkania jednego z bloków. Mieszkanie było opuszczone tak jak cały blok. Ja wchodziłam przez barjerkę ostatnia, a na balkonie siedziała sowa i posyłała mi bardzo dziwne spojrzenia, patrzyła na mnie jak na śmiecia. Weszłam do mieszkania. W pierwszym pomieszczeniu była sofa a na przeciw niej stół. Usiadłam, a potem przez drzwi balkonowe wleciało stado kur i kurczaków. wraz ze znajomymi wyganialiśmy je. Potem gdy znów usiadłam na sofie przez drzwi balkonowe wleciało mnóstwo kotów,małych i duzych. Większość z nich się tuliło do mnie i były łagodne. koty również wygonilismy i nagle z innego pomieszczenia wyłonił się chłopak, w którym się zakochałam. Mieliśmy razem sie przespać-tak nam kazano. Ponoć mieliśmy założyć "nową osadę" no i poszliśmy do łóżka jednego z kolejnych pokoi, a dalej idzie się domyśleć co było... Co to może znaczyć?

 2. Hubertus 24 lipca 2011

  Przytulanie z piękną kobietą na drodze.

  Byłem w nowych wysokich butach trzymałem za rękę piękną kobietę ubraną w spódniczkę i bluzkę z dekoltem. We śnie ją znałem ale w rzeczywistości nie znam. Wyszliśmy na drogę tam spotkaliśmy dużo ludzi, część była znajoma a część nie witałem się z nimi. Potem staliśmy z tą kobietą na drodze i przytulaliśmy się i całowaliśmy znalazłem na jej ramieniu ziarenko zboża a na koniec ktoś zapytał kiedy nasz ślub.

 3. Moonlit 12 czerwca 2011

  .

  Uciekałam przed moją koleżanką z klasy, która chciała mi zabrać długopis i zeszyt chyba po drodze rozwalając mi caly dom, który wyglądał trochę w środku jak ze starożytnej Japonii. Mijałam dziury w podłodze i rozwalone ściany. Koleżanka jednak nie była na mnie zła, tylko się tak jakby ze mną drażniła.

 4. kiniuuśka2232 (Gość) 15 kwietnia 2011

  z chłopakiem w podróży.

  ostatnio śniło mi się że jechałam z jakimś chłopakiem w podróż , siedziałam mu na kolanach i gadaliśmy ale nie widziałam jego twarzy ani nikogo z reszty pasażerów.

 5. Ilog (Gość) 2 marca 2011

  Chłopak

  Obejmował mnie chłopak, potem razem wyszliśmy z domu, i poszliśmy na przystanek. Po drodze widziałam kradzież i wypadek samochodowy.

 6. edyt_m7 (Gość) 8 lutego 2011

  cemetery

  sniło mi sie ze bylam na cmentarzu w nocy i czyscilam grob z mama mojego chlopaka po jej zmarlym ojcu. nagle dokopala sie do trumny i ukazala sie identyczna trumna jak w dniu pogrzebu z narysowanym krzyzem na niej. przerazilam sie jak to zobaczylam. nastepnie pani zaczela wyciagac z donic uschniete kwiatki i rzucala je obok, to ja stweirdzila ze tak nie moga lezec pomiedzy grobami wiec chcialam wyniesc na smietnik. gdy tam doszlam i wyrzucilam uschniete kwiatki zobaczylam po drodze pewien grob na ktorym byly puste puszki. stwierdzilam ze to nieladnie wiec wzielam puszki do reklamowki i chcialam wyrzucic na smietnik. angle zoabcyzl to moj chlopak i powiedzial zebym sie odwrocila i zobaczyla co zrobilam bo naruszylam czyjs spokoj i teraz to bedzie tragiczne w skutkach ze moje zycie nie bedzie spokojne.. chodzilo chyba ze ten duch bedzie mnie nękał ... co to moglo znaczyc?

 7. lokokoko (Gość) 11 stycznia 2011

  piłka

  siedzę z koleżanką i kolegą na drodze i ja z kolegą odbijam zwykłą piłeczkę która ciągle wraca do nas

 8. emiś (Gość) 10 stycznia 2011

  mąż

  jechaliśmy z mężem jakimś powozem po drodze stały jakieś kobiety i on chciał je zabrać ja się nie chciałam zgodzić a on je i tak zabrał i się pokłóciliśmy

 9. Jolcia (Gość) 8 stycznia 2011

  Krzyż

  Zostałam skazana na śmierć krzyżową, szłam na śmierć, po drodze zatrzymałam się koło kapliczki a następnie wyrywałam się strażniką by moc uciec. Co oznacza ten sen?

 10. patience (Gość) 1 stycznia 2011

  zmarły tata i jego straszny pomnik

  Na cmentarzu było straszne błoto przedzierałam sie przez nie idąc nie wiadomo w jakim kierunku i w jakim celu po drodze spotkałam moją mame która zaprowadziła mnie na grób mojego zmarłego taty, grób był straszny jak by był grobem jakiegos szatana

 11. renya33 (Gość) 4 grudnia 2010

  katastrofa

  widzę pędzącą cysternę z paliwem ,która wpada w poślizg wywraca się na bok ,ślizga się po drodze i uderza w przeszkodę.ogromny wybuch i kłęby czarnego dymu wraz płomieniami ognia .ogromny grzyb dymu unosi sie do góry i z ciemnych chmur spadają samoloty pasażerskie,niczym ptaki z połamanymi skrzydłami ,ja stoję i patrzą na to wszystko w strachu ,gdzie spadnie następny samolot

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny