Sennik Przyjaźń - SennikOnline.pl

Sennik Przyjaźń

Nasze interpretacje snu przyjaźń sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu przyjaźń

  9 10
 • Interpretacja:

  oznacza wierną przyjaźń

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. myszaa 25 września 2013

  Psychodeliczna przyjaźń z Diabłem

  Miałam dzisiaj bardzo niespotykany sen. Akcja działa się w domu, wokół park oczywiście stary i ponury. Główna akcja we śnie miała przedstawić taka sytuacje, że diabeł (tudzież jakiś jego wysłannik) miał za zadanie uprzykrzyć nam (ludziom przebywających w domu) życie, nastraszyć nas, pozabijać itp. Ale nagle okazuje się, że to nie jest takie łatwe, bo ten diabeł (czy jakkolwiek powinnam go nazywać) jest moim przyjacielem i przy próbach złych czynów, cieszy się, że mu nie wyszły.
  Proszę o interpretację tego snu, bo nigdy żaden sen mnie tak nie zaintrygował (z wyjątkiem snu o zębach) i nie wiem czego mam się spodziewać po nim.

 2. majuchna45 (Gość) 4 sierpnia 2011

  Przyjaźń

  Że ja z przyjaciółmi czyli ja Oskar Ola Bartek Kuba Martyna poszliśmy na łąkę i tam sobie siedzieliśmy. I wtedy Olka zaczęła pokazywać Oskarowi MOJE zdjęcia.!(A ja się w nim zakochałam) . Wtedy ja wyrwałam jej z ręki telefon i pousuwałam jej trochę i rzuciłam na piasek. Wtedy ona wyrzuciła mój w te wyysokie trawy. I wszyscy pomogli Oli podnieść telefon.. a ja sama musiałam go szukać. : (

 3. Czarny (Gość) 13 marca 2011

  Przyjaźń

  W moim śnie było trochę inaczej. Pewnej dziwnej nocy przyśniła mi się moja przyjaciółka po mimo to ,że za sobą szalejemy to i tak nie jesteśmy razem bo uznaliśmy ,że jak to się stanie to się będziemy kłócić(ale nie o tym mam pisać). Więc szedłem z nią za rękę u mojej babci i rozmawialiśmy o czymś ale nie wiem o czym i nagle na wielkim drzewie wisi mój drugi przyjaciel ... i nie wiem co ten sen ma oznaczać :( pomóżcie.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny