Sennik Przystanek - SennikOnline.pl

Sennik Przystanek

Nasze interpretacje snu przystanek sprawdzają się w 81%

Znaczenie snu przystanek

  10 10
 • Interpretacja:

  Przystanek - Zatrzymanie się nad sobą; w tym czasie powinno się prze­myśleć dotychczasowe życie, zwłaszcza jeżeli dłuższy czas było się samotnym i opuszczonym na tym sennym przy­stanku.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 81% Nie 19%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. miriam (Gość) 10 lipca 2013

  Byly

  Snilo mi sie ze jak codzien Jechalam z moja przyjaciolka do szkoly i doszlysmy na przystanek a tam siedzial moj byly chlopak. Przywital sie z moja przyjaciolka i rozmawiali. Ja stalam za przystankiem take zeby mnie nie widzial gdy nagle moja przyjaciolka powiedziala mu ze tam stoje . Wtedy ja wychylilam sie zza przystanku a on ze smutna mina powiedzial mi "Czesc" . Odppowiedzialam mu i sen sie urwal

 2. jacksonowaa (Gość) 22 lipca 2012

  kauczuki

  Śniło mi się, że szłam z koleżanką na przystanek autobusowy. Byłyśmy już niedaleko gdy nagle ujrzałam maszyny z kauczukami, podeszłam do nich i tak jak zawsze sprawdzałam czy czegoś w nich nie ma, no i okazało się, że ktoś coś wylosował ale nie wziął, dlatego ja to zrobiłam. Przekręciłam tak dla zabawy to pokrętło i wtedy zaczęły wypadać mi kauczuki. Nazbierałam ich dużo i nagle podszedł do nas ochroniarz dając paragon, chodziło mu o oddanie pieniędzy za te zabawki.Zaczęłam się z nim kłócić, że to nie moja wina, że maszyna się zepsuła i w końcu nie zapłaciłam za to..

 3. ika686 9 kwietnia 2011

  Podróż

  Jadę autobusem z miasta do miasta, wiem że muszę przesiąść się na inny autobus bo tym nie dojadę do celu podróży. Wysiadam ale, przystanek za wcześnie , wacham się czy przejść tę brakującą odległość czy poczekać na następny autobus.Postanawiam zajrzeć do sklepu,baru zostawiam tam kurtkę i idę zwiedzać okolicę.Widzę duży kośćiół z czerwonej cegły otoczony zielenią. w tym czasiena przystanek podjeżdża autobus , wiem że zatrzymał się tam przypadkiem, proszę kierowcę żeby poczekał i biegnę po kurtke niestety nie mogę jej znaleźć , autobus odjeżdża.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny