Sennik Rak (choroba) - SennikOnline.pl

Sennik Rak (choroba)

Nasze interpretacje snu rak (choroba) sprawdzają się w 39%

Znaczenie snu rak (choroba)

  8 10
 • Interpretacja: gaba

  byłam w górach i wiem, że miałam śmiertelną chorobę. wszystko mi w środku obumierało. chciałam zrobić wiele rzeczy jeszcze przed śmiercią. ciągle płakałam, bo nie chciałam umierać.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 46% Nie 54%

 • Interpretacja:

  Zdobędziesz wielki majątek lub bardzo złe nowiny. Patrz też --> Choroba.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 36% Nie 64%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Jessiewww (Gość) 28 marca 2014

  Rak u psa

  Śniło mi się, że pojechałam po psa i w drodze powrotnej, wzieli nie tego psa bo tamten był chory na raka, wróciliśmy po tamtego kiedy to zauważyłam, nie wiem czy to możliwe pamiętam, że płakałam i jak się obudziłam też płakała

 2. ELA (Gość) 13 lutego 2014

  RAK U MNIE

  DOWIEDZIALAM SIE OD LEKARZA ZE MAM RAKA NIE WIEM JAKIEGO POSZLAM DO SZPITALA SIEDZIAL TAM MLODY LEKARZ KTORY KOORDYNATOR WSKAZAL JEGO JAKO MOJEGO LEKARZA PROWADZACEGO I SIE OBUDZILAM

 3. kasia23 (Gość) 7 października 2013

  rak u taty

  Snilo mi sie ze dzowiedzialam sie o tym ze moj tata ma raka. On sam juz wiedzial wczesniej ale nam nie powiedzial i jak sie dowiedzialam to strasznie plakalam, ciagle plakalam i bylam zla na tate ze nie powiedzial mi wczesniej i nie podjal leczenia, i sie obudzilam

 4. mili (Gość) 3 maja 2013

  chora na raka

  snilo mi sie ze dowiedzialam sie ze choruje na raka i nie zostalo mi wiele czasu kilka dni widze siebie na wuzku ale jednak chcem tyle zrobic jeszcze placze bo wiem ze nie zdaze zalamuje sie i caly czas placze staram sie zrobic wszystko czego do tej pory nie zrobilam :(

 5. Anix 7 marca 2013

  Rak kości u brata

  Sniło mi się że potrafiłam latać i jacyś inni ludzi też i to takie normalne bylo. Zobaczyłam dwóch chłopców skaczących z balkonu bo też chcieli latać jak ja. Zabrałam ich do lekarza aby się upewnić czy żadne kości nie zostały uszkodzone od tego skoku i okazało się, że starszy chłopiec ma raka kości, który zaczą się od lewej ręki i obejmuje już ponad połowę ciała i że nie ma ratunku a na koniec wyszło, że Ci chlopcy to ja i mój starszy brat co jest dziwne bo ja jestem dziewczyną. Pamiętam że bardzo płakałam i piłam piwo z miom byłym chłopakiem bo byłam załamana i nie widziałam żadnyej nadzieji na jego uratowanie.

 6. m (Gość) 1 października 2012

  choroba

  jednej nocy sniło mi się, że jestem w ciąży i zaraz przed porodem rozstałam się z ojcem dziecka, który o niczym nie wiedział, zaraz po tym okazało się, że jestem niepełnosprawna, nie mam lewej ręki i prawej nogi oraz choruje na nawotwór.

 7. Eri 8 kwietnia 2012

  noszenie na rękach

  Byłam na spotkaniu z grupą ludzi, których dobrze znam. Między nimi była też dziewczyna, której nienawidzę. Z jakiegoś powodu nagle zaczęłam nosić ją na rekach. Była ona bardzo malutka i lekka. Otaczał nas nas. Była noc, jednak świeciły latarnie. Byliśmy na stacji benzynowej.

 8. Aaa (Gość) 8 lutego 2012

  Choroba

  śniło mi się że leżałam w szpitalu . Byłam chora na nowotwór. Leżałam w szpitalu dla dzieci chociaż byłam pełnoletnia . Zostałam poddana chemioterapii i śnił mi się moment w którym ścinano mi włosy . Z tego co pamiętam w szpitalu bawiłam się z małymi dziećmi które również były chore na raka .

 9. Goś (Gość) 11 lipca 2011

  rak u ojca

  Śniło mi się, że mój tata przeszedł jedną operację pomyślnie, a potem w szpitalu powiedzieli mu, że ma raka nerki. Nikt u nas w rodzinie nigdy na raka nie chorował, był to wielki szok.

 10. Kinga (Gość) 24 czerwca 2011

  Dowiedziałam się że mam raka

  Śniło mi się ze wróciłam ze szpitala w którym dowiedziałam się ze mam raka (nie wiem czego). Strasznie płakałam i uciekłam do swojego pokoju prosząc rodziców by zostawili mnie samą . Uciekłam ze swojego pokoju oknem . Była noc , pobiegłam prosto do swojej najlepszej przyjaciółki . Ona wyszła do mnie na drogę. Zaczęłam jeszcze bardziej płakać i powiedziałam jej że mam raka , że umieram. Ona płakała razem ze mną.. Klękałam przy niej . Nie chciałam się leczyć.. Wiedziałam że umrę. Jak się obudziłam miałam oczy mokre od łez... Co to znaczy?

 11. Patrycja (Gość) 31 maja 2011

  Rak Ojca mojego Faceta

  Miałam bardzo zły sen snilo mi sie ze Tata mojego Rafala miał raka. Sniło mi sie ze byłam pierwszy raz wtedy u Niego i na poczatklu bawiłam sie z jego łodsza siostra i duzo rozmawiałam z Tata apoetm angle pojawił w snei sie jakis przystanek i pojawiąl sie tez na nim obok mnie i Taty Rafała moja mama ktora zapytała Tate Rafała jak choroba On strasznie sie ooburzył i nie chcial o tym rozmawiac dzwine uczucie.

 12. paulina4000 (Gość) 24 stycznia 2011

  katapulta

  że kosmici(zielone ślimaki bez muszl bez rąk z nogami)zabierają mi kota i wsadzają na katapultę i wystrzeliwywują go :(

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny