Sennik Rana - SennikOnline.pl

Sennik Rana

Nasze interpretacje snu rana sprawdzają się w 69%

Znaczenie snu rana

  9 10
 • Interpretacja:

  Rana - Symbol inicjacji. Także uczucia, niepokoje i obawy, z którymi się nie uporaliśmy.
  Sny o śmiertelnych ranach często pojawiają się podczas stre­sów wywołanych kryzysem wieku średniego i wyobrażają, strach przed wyrzeczeniem się starej jaźni, aby uczynić miejsce na nową.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Ranę - otrzymać: Zmartwienie zatruwa ci żyde.
  Ranę, zadać komuś: Nieprzemyślanymi słowami sprawisz ludziom przykrość.
  Rany, na ciele: Bądź pewien, że i ciebie nie ominą trudności oraz zmartwienia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja: ewa

  Rana na rece

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Natalia (Gość) 28 maja 2018

  Głęboka rana na udzie

  Śniło mi się, że miałam otwarta ranę na nodze, dokładniej na przedniej stronie uda a początku lała się z niej krew lecz później została tylko otwarta, głęboka rana wymagająca szycia. Podtrzymywałam ją żeby nie dostało się zakażenie i próbowałam dostać się do lekarza, jednak bezskutecznie a gdy poprosiłam o pomoc mamę zignorowała mnie

 2. hulian (Gość) 1 października 2014

  co to ma być?! xD

  Śniło mi się że wycieralam nóż o koszulke na wysokości pepka i powstala 20 cm rana cieta w poprzek brzucha. Gesta krew wylala się mi na ręce. 2 dni wcześniej śniło mi się że mam raka watroby, nerek i kregoslupa i w obliczu śmierci (miała nastąpić 30 dni później) pogidzilam się z tatą nad klifem. Plakalismy. A wchodząc do starego domu zobaczylam plastikowe pudło z rybami i czerwonym rakiem na wierzchu. Zastanawiam się bardzo nad znaczeniem tych snów ponieważ były one bardzo wyraźne i plakalam przez sen.

 3. klaudunia (Gość) 25 czerwca 2014

  rana rozerwana

  Śniło mi się, że nagle zobaczyłam że mam rozcięty bok od pachy do pasa-widziałam swoje żebra i tą rozchylającą się skórę, oprócz tego miałam również wyrwaną skórę na ramieniu, która częściowo już się goiła. Co to może oznaczać?

 4. Klaudia (Gość) 7 maja 2014

  rany

  Śniło mi się ostatnio dwie noce pod rząd że zostałam przez kogoś okaleczona. Raz że ktoś oblał mnie kwasem i widziałam blizny na rękach i twarzy,a drugi raz że ktoś wbijał mi haczyki od wędki w plecy i ciągnął. Wiem że za każdym razem był to mężczyzna ale nie widziałam jego twarzy. Nie wiem co takie sny mogą oznaczać..

 5. Anulka (Gość) 18 marca 2014

  Sniło mi się ,że mężczyzna(nieznajomy) zadał mi ranę jakimś mieczem na wskroś pośladków.
  Miałam ogromną otwartą ranę, nie sączyła się z niej krew, po prostu widać było mnóstwo tak zwanego"mięsa". Obudzilam się z baaardzo dziwnym uczuciem, wie ktos może co to oznacza?

 6. Anuuś (Gość) 9 lutego 2014

  Rany

  Sniło mi sie sie miałam rany na rękach i nogach tak jakby od kajdanek, były duże ale nie leciała z nich krew. Sniło mi sie wiele osób ale tylko jedna, mężczyzna, je widział.. dla reszty były nie widoczne i śmiali sie ze kłamie.

 7. izapelka (Gość) 29 marca 2013

  rany i robaki

  Snilo mi sie ze mialam rany,ktore byly do szycia,na nosie i brzuchu.Kolezanka chciala zobaczyc ale balam sie jej pokazac bo rany byly glebokie a z tych ran wychodzily biale robaki.Nie bylo duzo tych robakow ale nos wygladal strasznie bo byl troche czarny,jakby gnil.Oprocz tego snily mi sie oczy wyciagniete z oczodolow ale nie moje- kolgegiKrzyczalam zeby szybko te oczy wsadzil spowrotem bo mu sie

 8. Senna. . (Gość) 31 marca 2012

  Rany

  Śniły mi się zagojone rany. Jedna powyżej piersi, druga na brzuchu, niedaleko prawego biodra. Nie leciała z nich krew, były zagojone. Widziałam je w lustrze, przeglądałam się w nich. Pamiętam też, że była w tym śnie jakaś wzmianka "Nie mogłam ochronić moich przyjaciół". Co to może znaczyć?

 9. gal anonim (Gość) 3 października 2011

  rany na piersiach

  mojej dziewczynie śniło się że ma podłużne rany cięte na piersiach a z stuków leci jej krew... Co to może znaczyć?

 10. DD (Gość) 14 czerwca 2011

  koleżanka

  śniła mi sie koleżanka, o której wszyscy mówili, że jest strasznie poparzona. Chciałam ją zobaczyc ale nie mogłam, byłam bardzo przejeta tą sytuacją

 11. KK (Gość) 22 kwietnia 2011

  Robaki

  Śniły mi sie robaki kt\ore wyjmowałam z ciała ale jak je wypuszczałam z rą to znów sie wbijały do mojego ciała nie mogłam tego opanować

 12. ankaanka 18 marca 2011

  rana

  moje prawie ramię z ogromną białą raną. kiedy naciskałam skórę wokół, wydobywała się z niej biała masa, tak jakbym mogła to wycisnąć. na końcu pojawiła się pleśń i zgnilizna. ramię lewe miała taką samą ranę, ale znacznie mniejszą.

 13. pelson (Gość) 12 stycznia 2011

  rany cięte

  Witam. Śniło mi się że poszedłem do starej firmy gdzie zostałem niby dla śmiechu raniony nożem przez kobiete, ona myślała że szurnęła tępą stroną noża ,ale okazało się że nie (nóż był bardzo ostry) rana na ręku zaczeła mocno się rozchodzić lecz nie krwawiła (rana prawie przez całe plecy). Niewiem z kąd wzięła się moja żona, ale kazała jechać do szpitala zszcyć to , lecz ja panicznie się bałem bo niestety szpital w mojej miejscowości nie ma najlepszej sławy, no i się nie zgodziłem. Potem jakoś znaleźliśmy się w sklepiku z pieczywem , i tam znowu ta sama akcja nóż itd. tylko że w prawą rękę (rana od barku aż po palce. pamiętam iż ścickałem tę ranę bo była paskudna i jakoś zaszła strupami poczułem ulgę ale miałem jeszcze obawe zę rana spowrotem się rozejdzie. i ojciec kazał mi iść do szpitala i żona , no i zaraz się obudziłem (jak tylko żona mnie obudziła , bo odprowadzam syna do szkoły ,ja powiedziałem że nie moge iść bo mam tę ranę, popatrzyłem na rękę a tu niema nic hehe...

 14. iri (Gość) 31 grudnia 2010

  żuk i pająk

  śnił mi się pająk, który wszedł pod moje ubranie oraz zielony żuczek. Pająk ugryzł mnie, rana pieniła się i wyglądałam jakbym była cała poparzona. Żuk został rozgnieciony i została po nim zielona plama.

 15. Kamila (Gość) 30 grudnia 2010

  Wojna

  A więc śniła mi się wojna. Nigdy nie miała tak dokładnego snu jak ten, nigdy rano nie pamiętam co mi się śniło. Na początku śniło mi się że wojna zaczyna się pod wodą.. nie wiem jakim sposobem.. ale rekiny to wszystko rozpętały.. pod wodą rzucały bomby, potem zaczęli nasi sąsiedzi się w to angażować , ale nie pomagać tylko naprzeciw, potem coś było że przyjechali jakimś busem i robili mi rewizje w garażu , czołgi jeździły...
  co taki sen może oznaczać ?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny