Sennik Rogi - SennikOnline.pl

Sennik Rogi

Nasze interpretacje snu rogi sprawdzają się w 54%

Znaczenie snu rogi

  9 10
 • Interpretacja:

  otrzymasz wiadomość od przyjacieli z odległych stron

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Rogi - Nikt nie może mówić, że jest szczęśliwy, póki nie podzieli tego szczęścia z innymi. Rogi, mieć przyprawione: Nie oceniaj kobiet według uśmiechu.
  Rogi, widzieć u innych: Zaskakująca zmiana.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Rogi - Dylemat; agresja.
  W mitologii rogi są atrybutem Bogini Matki i mają związek z sierpem księżyca. Symbolizują więc płodność, a także wzrost i schyłek życia. Rogi wyobrażają również pierwiastek męski, męskość i witalną siłę życiową. Związane są z wieloma bóstwa­mi, zwłaszcza roślinności i przyrody. Pojedynczy róg jest sym­bolem fallicznym. Róg obfitości symbolizuje hojność, zwłasz­cza przyrody.
  Rogi noszone są na hełmach i nakryciach głowy, są także symbolami władzy zwierzchniej i nadprzyrodzonej mocy. Są amuletami chroniącymi przed siłami zła. W chrześcijaństwie rogi są znakiem diabła.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  Otrzymasz ofertę na poważne i wysokie stanowisko, ale bądź odważnym; Myśliwskie - miłość bez wzajemności; Grać - szybko marzeń nie zrealizujesz; Słyszeć - drobne lecz uciążliwe kłopoty lub miłe wiadomości od dalekich krewnych lub od przyjaciela z daleka; Kilkakrotnie - jakieś nieporozumienie; Jelenie - niewierność w małżeństwie lub niezbyt szczęśliwy związek wkrótce się zakończy; Bydlęce - szaleństwo i pycha; Złamany - ciężka choroba lub śmierć; Na czyjejś głowie - niebezpieczeństwo; Na swojej - nieszczęście; Dzieci się nimi bawią - zgoda i radość w rodzinie; Obfitości - bogactwo i szczęście.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 40% Nie 60%

 • Interpretacja:

  myśliwskie - miłość bez wzajemności

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

18 6

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. aga (Gość) 7 stycznia 2012

  róg jednorożca

  śniło mi się, na czole wyrastał mi róg, taki jak u jednorożca. Ostry czubek przebił się już przez skórę. Ktoś mi powiedział, ze jeżeli wyrzeknę się swojego ojca to róg przestanie mi rosnąc, więc momentalnie powiedziałam głośno, ze się go wyrzekam (na marginesie - nie lubię mojego ojca, uważam, ze moje problemy z mężczyznami w dorosłym życiu są wynikiem jego okrutnego i złośliwego traktowania mnie w dzieciństwie i później. Obecnie jest to człowiek bardzo chory, nie poznaje nikogo). Róg tak jakby przestał mi rosnąc, tylko na czole została mała ranka. Ktoś mnie ścigał, bo dowiedział się, o tym niezwykłym i niesamowicie rzadkim przypadku, sproszkowany róg miał niezwykłe własciwości uzdrawiające. Schroniłam się w domu razem z kobietą, która była moją przyjaciółką. Okazało się, ze ona miała podobną sytuację z wyrastającym rogiem, przeszła przez coś podobnego.
  Przypomniało mi się, że już miałam kiedyś sen, że wyrósł mi róg, i że wtedy wyrzeźbiłam z niego ozdobę w kształcie śrubowato zakręconego sopla.Zaczęłam szukać tej ozdoby, bo uświadomiłam sobie,że róg miał uzdrawiającą moc i stałam się bardzo zazdrosna, żeby nikt mi go nie zabrał. Zauważyłam, ze moja przyjaciółka ubrała choinkę i że na gałązce wisi mój rożek. Udając, ze patrzę w drugą stronę, zerwałam go ukradkiem z choinki, kiedy jednak odeszłam na bok okazało się, ze nie trafiłam i w ręku miałam jakąś inną ozdobę. Moja przyjaciółka miała w ręku mój róg, jednak oddała mi go. Róg był lekko ułamany i miał kolor ciemnożółty w pasy jak agat.Był bezcenny, czułam ulgę, ze go mam i wolę walki, jeśli mi go ktoś spróbuje zabrać.

 2. andrew (Gość) 14 grudnia 2011

  jeleń

  prosiłbym gdyby ktoś przetłumaczył sen o przesłanie go na poczte bede wdzieczny z góry dzięki. demonic6661@wp. pl

 3. andrew (Gość) 14 grudnia 2011

  jelenie

  Siedze na skraju lasu pasło się stado jeleni obserwowałem je, stado się zerwało przebiegło obok mnie i się zatrzymało. Pojechałem rowerem do domu zatrzymałem się bo jeden jeleń z jednym rogiem poszedł i jakby prosił mnie bym mu go oderwał- oderwałem i zwiałem go do domu przed domem po chwili podbiegł z drugim rogiem i mi go dał.

 4. kinga17sol 31 marca 2011

  rogi

  Siedzę na jeleniu ogromnym, który miał rogi..jechałam tak na nim przez las z którego chciałam się wydostać. Trzymałam się za te rogi, nagle zobaczyłam za sobą dwa konie, były groźne, wystraszyłam się że mnie zaatakują bo tak obok mnie galopowały sobie. Trzymałam się tych poroży aż nagle się urwały i o mało nie spadłam z tego jelenia ale jakimś cudem utrzymałam się na nim. Trzymałam się jedną ręką a w drugiej ręce trzymałam rogi :) . I w końcu udało mi się wydostać z tego lasu. Ale tam czyhało na mnie niebezpieczeństwo. Otóż spotkałam kolędników, którzy chcieli zagrodzić mi drogę do domu, próbowali mi tą drogę zablokować palącymi się gałęziami. Udało mi się w końcu wrócić do domu ale ciągle czułam, że ci kolędnicy zagrażają nam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny