Sennik Rozczłonkowanie - SennikOnline.pl

Sennik Rozczłonkowanie

Nasze interpretacje snu rozczłonkowanie sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu rozczłonkowanie

  10 10
 • Interpretacja:

  Rozczłonkowanie - Akt poprzedzający duchowe odrodzenie. W wielu mistycznych i duchowych tradycjach, zwłaszcza w szamanizmie, występuje obrzędowe rozerwanie na kawałki, które jest częścią inicjacji. Starą jaźń trzeba rozedrzeć na strzępy i stworzyć nową. W mi­tologii porąbane na kawałki ciała bogów stają się materią użyź­niającą która umożliwia odrodzenie plonów i przyrody. Egip­ski bóg Ozyrys, porąbany przez swego złego brata Seta, a na­stępnie złożony przez swą żonę Izydę, sprawuje rządy jako władca świata podziemnego i bóg patronujący ponownym naro­dzinom w zaświatach.
  Rozerwanie lub rozczłonkowanie może mieć związek ze szczególnie brutalną i dramatyczną zmianą w życiu.
  Inne znaczenie: ofiara.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Nuti80 (Gość) 10 lipca 2015

  wybuch

  czekam na autobus, wszycy wsiadaja do pustego autobusu jest pełen nie ma miejca nie jade nim, odjerzdza i nagle wybucha wiele rozerwanych (jak mięso mielone) ciał opada na ziemię. Mnie szukają ludzie/media bo jako jedyna ocalałam a ja się chowam nie chce aby mnie ogladali.

 2. boryssssek93 (Gość) 4 sierpnia 2012

  pojebawszy mnie ?

  miałem taki sen byłem w pracy gdy nagle zobaczyłem do pół objedzone przez dzikie zwierzęta rozerwane zwłoki od początku żeber w górę nie znałem tej osoby z twarzy ale była mi bardzo znajoma cera tej osoby nie była normalna tylko taka mocno sina jak to u kilku dniowego trupa w sumie takie rzeczy mnie nie przerażają naprawdę ale we śnie za nic nie mogłem podejść do tej osoby jak by coś mnie od tego powstrzymywało taki dziwny strach i lęk nigdy na nic takiego nie trafiłem...

 3. miechu0 8 czerwca 2011

  rozczłonkowanie

  Pamiętam ten sen jakby był rzeczywisty jakby miał się wydarzyć lub się wydarzył
  pierwszy: znajduje się w domu przy mnie jest cudowna kobieta z długimi czarnymi włosami oraz uwodzicielskim pięknem pierwszy raz czuje taką miłość rozbiera się czuję ogromne podniecenie, następnie sen przeskakuje i widzę siebie biegnącego uliczną drogą(jakby jogging, wtedy strasznie uwielbiałem biegać) jest cicho. Jednak architektura budynków jest inna niż realna wszystkie domy w starannym porządku i drogi niezwykle proste, równe, dobrze pomyślane aby można było prosto dotrzeć w każdy zakątek jakby najwspanialszy architekt zaprojektował tą planetę.Odczuwam miłość do tego świata kojarzy mi się z edenem. Następnie po chwili biegu widze niewiem dokładnie planeta, księżyc albo kometa która spada na tą ziemie wtedy wyciągam dłoń jakbym chciał ją siłą woli zatrzymać, sen się kończy.
  2 sen to ten który później wzbudzał we mnie obawy
  widze siebie rozczłonkowanego na kawałki które znajdują się na metalowym stole. Widzę swoje oko które mimo iż jest razem z kawałkiem głowy wciąż obserwuje to zjawisko. Jest tam troche ludzi niepamiętam ilu(kojaży mi się że byli w czerwonych szatach, w kapturach) Ja nieodczuwałem bólu ani strachu mimo pocięcia na kawałki ciągle żyłem. Całość wyglądała jak ceremonia coś jakby jakaś dzwina religia.
  a me obawy po pewnym czasie przez ten sen były takie że np. jak słyszałem łańcuchową piłę albo coś przypominającego jej dźwięk odczuwałem strach, który szybko minoł ale nadal mnie nurtują te sny. Dziękuję i pozdrawiam: Łukasz

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny