Sennik Rozdroża - SennikOnline.pl

Sennik Rozdroża

Nasze interpretacje snu rozdroża sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu rozdroża

  9 10
 • Interpretacja:

  Rozdroża - Wybór, zwłaszcza w związku z doniosłymi decyzjami albo punktami zwrotnymi w życiu.
  W sensie duchowym rozdroża symbolizują skrzyżowanie czasu i przestrzeni, miejsce, w którym rozmaite siły gromadzą się, aby objawić się jednocześnie. Podobnie jak krzyż, rozdroża są połączeniem przeciwieństw, a zatem symbolizują pełnię.
  W wierzeniach ludowych rozstajne drogi są magicznym i nieco niebezpiecznym miejscem, ponieważ są bramą do Inne­go Świata, miejscem, gdzie rzeczy nadprzyrodzone i świat pod­ziemny (nieświadomość) wdzierają się do świata rzeczywi­stego. Czarownice, baśniowe istoty i bóstwa chtoniczne mają szczególny związek z rozdrożami. Szeroko rozpowszechniony zwyczaj nakazywał grzebać samobójców, zbrodniarzy i nie-ochrzczonych na rozstajnych drogach, aby ich dusze zagubiły się i nie zagrażały żywym.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. an.na (Gość) 8 lutego 2011

  znalazłam się w miejscu piaszczystym mokrym, jasnym, wokół były krzewy bądź drzewa, bardzo rzadkie. doszłam do rozroża drogi lub rzeki bardzo wąskiej. przeszłam obok. spotkałam nieznajomego blondyna stojącego na brzegu jakiejś bezludnej plaży i patrzącego w wodę. podeszłam, objęłam go stojąc za jego plecami. póżniej obudziłam się w białym łóżku. leżał przy mnie.

 2. an.na (Gość) 8 lutego 2011

  znalazłam sie w miejscu piaszczystym mokrym, jasnym, wokół były krzewy bądz drzewa, nardzo rzadkie. doszłam do rozroża drogi lub rzeki bardzo wąskiej. przeszłam obok. spotkałam nieznajomego blondyna stojcego na brzegu jakiejś bezludnej plaży i patrzacego w wode. podeszłam, objęłam go stojąc za jego plecami. póżniej obudziłam się białym łózku. lezał przy mnie.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny