Sennik Rudy (człowiek) - SennikOnline.pl

Sennik Rudy (człowiek)

Nasze interpretacje snu rudy (człowiek) sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu rudy (człowiek)

  8 10
 • Interpretacja:

  Pożyteczna znajomość lub fałszywe lub przewrotne znajomości; Być - powodzenie w miłości; Być rudobrodym - zawarcie nowych, korzystnych znajomości; Rozmawiać - smutek lub poważne troski.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Shady (Gość) 8 października 2016

  Zjazd rudzielców

  Zostałam w szkole po godzinach i okazało się że wszyscy uczniowie muszą kończyć lekcje przed 16, bo później (pod zgodą dyrekcji) zjeżdżają się młodociane rude osoby. Spotykają się i po prostu rozmawiają, później idą na koncert czy nad morze.
  No to ja właśnie zostałam w tej szkole, zeszłam do szatni a tam na ławkach, parapetach i podłodze siedzą ognistowłosi. Rzucił mi sie w oczy chłopak na oko 20 latek którego krótko przystrzyżone włosy kontrastowały z oczami: jedno było niebieskie drugie brązowe, prawie czarne. Zaczęłam iść w jego kierunku, ale zatrzymała mnie taka niska, pulchna rudaska oczywiście która zaczęła mówić o tym że chętnie się zakumpluje i pytała czy pójdę z "jej ekipą która ma zaraz dojechać" na koncert RHCP, dodała jeszcze że idzie czekać na nich przed budynek bo przyjadą autokarem z resztą. Ale sen mi się urwał niestety ;c szkoda.

 2. Klaudka (Gość) 4 lutego 2016

  Zdradliwy rudy chłopak

  Śniło mi się, że moja mama zabiła duszac jakiegoś kolesia, który zagrażal nam życiu. Jego mafia chciała za to zabić mamę. Jednak poznałam od nich rudego chłopaka, który obiecał, że będzie nas chronił, ale żeby się nie wydać i jak jego lider mówił, ten ma dawał znaki co jest prawdą co nie. Był bardzo mało urodziwy, ale byłam mu wdzięczna i dałam buziaka w policzek na pożegnanie

 3. lolipop (Gość) 11 października 2015

  niewiadoma

  Idąc do szkoły zgubiłam drogę. Przechodząc obok kościoła spotkałam rudowłosego chłopaka na rowerze. Razem z tym chłopakiem poszłam do mojego domu, gdzie mama pilnowała małego dziecka we wózku.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny