Sennik Ruiny - SennikOnline.pl

Sennik Ruiny

Nasze interpretacje snu ruiny sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu ruiny

  7 10
 • Interpretacja:

  Smutek i troski; Zwiedzać - wysokie godności lub zaszczyty i wyróżnienia; Spacerować - utrata zdrowia lub niepowodzenie w interesach; Dla zakochanych - rozstanie; Antyczne - dalekie podróże do egzotycznych krajów; Wspinać się - odważniej realizuj swoje interesy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. koszata (Gość) 21 września 2015

  ruiny

  Bylam w ruinach miasta z kolega i tam zaatakowali nas uciekinierzy z psychiatry a. Prawie dostalam zlapana, ale kolega mnie obronil i to jego pobili.

 2. Dziubus 25 września 2012

  Ruina

  Pojechałam ze znajomymi na wycieczkę samochodem. Po drodze poprosiłam ich żebyśmy odwiedzili mojego byłego faceta, który niedawno przyznał mi się do zdrady, później napisał że jestem piękna i mądra i mam żyć bez niego. Kiedy podjechaliśmy pod jego zakład wszyscy wychodzili a jego nie było. Powiedziałam znajomym że może nie poszedł do pracy bo jest chory, i żebyśmy poszli do jego domu. Kiedy weszliśmy do środka zobaczyliśmy że w ścianach są powycinane dziury, wszędzie jest gruz. On stał przed lustrem jak zombie, duch i się golił. Kiedy przesuwał maszynkę do golenia na jego twarzy pojawiała się rana w której było jakby zmurszałe drewno. Zapytałam co się dziej, ale on nic nie powiedział. Wtedy zobaczyłam jakąś kobietę, również wyglądała jak zjawa. Kiedy jej się przyjrzałam zobaczyłam że to ja.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny