Sennik Rycerz - SennikOnline.pl

Sennik Rycerz

Nasze interpretacje snu rycerz sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu rycerz

  8 10
 • Interpretacja:

  Rycerz - Osoba wtajemniczona duchowo; wędrówka duszy podczas jej podróży ku jedności; przechodzenie ciężkich prób i sprawdzia­nów. Rycerz jest także przewodnikiem duszy.
  W mitologii kolory rycerzy mają różne znaczenia. Zwłasz­cza Zielony Rycerz jest istotą wtajemniczoną, reprezentuje tak­że siły przyrody. Biały Rycerz sym­bolizuje czystość, niewinność i duchowe olśnienie. Czerwony Rycerz jest zwycięzcą, który skąpał się w krwi. Czarny Rycerz symbolizuje śmierć, również zło, grzech i pokutę.
  Na płaszczyźnie ziemskiej rycerze są wyidealizowanymi postaciami, które symbolizują szlachetne ideały, moralność, etykę i rycerskość - zabijają smoki i ratują z opresji. Rycerz we śnie może więc oznaczać pragnienie śniącego, aby zostać wybawionym przez siły zewnętrzne z jakiejś sytuacji lub oko­liczności.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja: Ludmiły

  Rycerz - Jeśli nie wybaczasz innym, to bądź wymagający również względem siebie.
  Rycerz - rozbójnik: Jeśli już jesteś na jakimś przyjęciu, to przynajmniej wspomnij swoich przyjaciół.
  Rycerz - rozbójnik, zagrażający ci: Prawdziwy spokój znaj­dziesz tylko po wykonaniu swych obowiązków.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Spełnienie zamiarów; Czarny - śmierć; Uzbrojony - niespodziewane i miłe odwiedziny lub dobre interesy lub spadek.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  przeżyjesz miłosne zatargi

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Dorothy (Gość) 27 lutego 2012

  Czarny Rycerz

  Byłam córką króla i mieszkałam w średniowiecznym zamku. Miałam rodzeństwo ale moja matka nie żyła. Każde z nas miało jakąś nadprzyrodzoną moc - zmieniało sie w jakieś zwierze, tylko ja byłam całkowicie zwyczajna. We śnie zaręczyłam się z rycerzem w złotej zbroi, z herbem słońca. Będąc z nim czułam ciepło, dobro i życie. Ale rycerz odjechał do swojego państwa. Będąc z rodzeństwem na polowaniu w lesie zabłądziliśmy do ruin starego grodu. Tam była wielka płyta nagrobna. kiedy zbliżyłam się do płyty, zrobiło mi się zimno i mokro. Płyta była lekko uchylona, ale bałam się zajrzeć do środka. Widziałam tylko ciemność. Nie mogłam z tego miejsca odejść. W grobie był czarny rycerz. Czułam jego niesamowitą siłę psychiczną. Wiedziałam że coś mnie z nim łączy. Przyzywał mnie i nie dawał odejść. Byłam jak skamieniała. Poczułam że zamieniam się w mgłę. Wtedy nadbiegł ktoś z mojego rodzeństwa i ciemny czar prysnął. Wróciłam do zamku ale byłam już odmieniona. Czarny rycerz przyzywał mnie stale. A ja miałam wrażenie że robię się przezroczysta, sina chora... że niknę... i się obudziłam.

 2. Katja (Gość) 15 stycznia 2011

  ide ulicą miasta w epoce średniowiecza gdy nagle pojawiają się rycerze w czarnych zbrojach. mówią, że idę z nimi. Gdy chcą mnie zabrać pojawiają się następni rycerze ale w srebrnych zbrojach.I wśród nich są dwie dziewczyny i trzech chłopców. Ich przywódca mówi, że nigdzie nie idę. Czarni chcą atakować, ale uciekają. Po tym zdarzeniu srebrni odchodzą. ale zanim to robią ja się spytam kim są a znowu ich przywódca mówi, że dowiem się soim czasie

 3. Keira (Gość) 15 stycznia 2011

  Spotkanie

  idę ulicą miasta w epoce średniowiecza gdy nagle pojawiają się rycerze w czarnych zbrojach. mówią, że idę z nimi. Gdy chcą mnie zabrać pojawiają się następni rycerze ale w srebrnych zbrojach.I wśród nich są dwie dziewczyny. Ich przywódca mówi, że nigdzie nie idę. Czarni chcą atakować, ale uciekają. Po tym zdarzeniu srebrni odchodzą. ale zanim to robią ja się spytam kim są a znowu ich przywódca mówi, że dowiem się swoim czasie

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny