Sennik Rzęsy - SennikOnline.pl

Sennik Rzęsy

Nasze interpretacje snu rzęsy sprawdzają się w 48%

Znaczenie snu rzęsy

  7 10
 • Interpretacja:

  szczęście

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 73% Nie 27%

 • Interpretacja:

  zdradzi ci wielką tajemnicę

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Długie - ujawnisz czyjeś tajemnice stąd poważne kłopoty; Piękne lub gęste - drobne przykrości i niepowodzenia w rodzinie; Zakrywające oczy - doznasz zawodu; Spocone - groźna choroba lub żałoba w rodzinie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 13% Nie 87%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. nika (Gość) 1 listopada 2013

  rozmowa kwalifikacyjna

  śniło mi się ze szykuje się na rozmowę kwalifikacyjna, pięknie ubrana i bardzo zdenerwowana, kiedy przyszło do malowania rzęs były bardzo grube, długie i nie dało sie ich pomalować jakby tusz po nich spływał i gdzie nie gdzie zostawały grudki byłam bardzo zła

 2. kasuyt67 (Gość) 21 lutego 2012

  rzesy

  snilo mi sie ze wychodzilam gdzie czekal na mnie jakis chlopak malowakam rzesy byly one okropne jakby slupki skory a woklo nich rzesy i podczas malowania obrzydliwie sie lamaly.......... co ten sen moze oznaczac?

 3. Loczek 16 lipca 2011

  Rzęsa i zima...

  Byłam w domu byłej (fałszywej) przyjaciółki,gdzie było dużo ludzi.Wyglądało to na jakąś imprezę.W pewnym momencie zaczął przystawiać się do mnie gruby męźczyzna w średnim wieku.Nagle znalazłam się na werandzie i on też.Nie wiem jak to się stało,ale wyrwał mi jedną rzęsę...Później poszłam z byłą przyjaciółką na dwór.Była zima.Sieząc na łąwce ulepiłam śnieżkę i chciałam w nią trafić lecz spudłowałam,za to ona trafiła... Co to może znaczyć? Słyszałam,że zima nie wróży dobrze

 4. spiacakrolewna (Gość) 22 lutego 2011

  impreza

  zrobilam u swojego chlopaka impreza,lecz jego tam nie bylo. zaprosilam kolezanki, jedna z nich pila sprita,ponieewaz miala kaca z plaskiego talerza, nagle on jej upadl na podloge w przedpokoju i wylal sie strumien sprite. byla rowniez na tej imprezie siostra mojego chlopaka i miala baaardzo dlugie i geste rzesy.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny