Sennik Sąd - SennikOnline.pl

Sennik Sąd

Nasze interpretacje snu sąd sprawdzają się w 88%

Znaczenie snu sąd

  7 10
 • Interpretacja:

  Sąd - Jeśli śni się komuś, że stoi przed sądem jako oskarżony, to oznaka jego słabostek charakteru, które na co dzień mogą pozbawiać radości życia. Widok gmachu sądu wskazuje, że śniący niepotrzebnie martwi się na jawie. Skazanie znaczy, że coś śniącemu ciąży na duszy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 87% Nie 13%

 • Interpretacja:

  Nieprzyjazne zamiary; Uczestniczyć w rozprawie - miej się na baczności lub możesz stracić cały majątek przez złych ludzi; Być w sali sądowej - jakieś nieszczęście; Być sądzonym - doznasz niewdzięczności lub ciężkie straty w interesie lub nie pożyczaj pieniędzy lub nie rób większych wydatków; Sądzić - posłuchają Twojej rady; Rozmawiać z egzekutorem sądowym - szczęście w interesach.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 86% Nie 14%

 • Interpretacja:

  mieć z nim do czynienia - powinieneś obstawać przy swojej racji lub swoim prawie do czegoś

  być sądzonym - doznasz niewdzięczności

  sądzić kogoś - usłuchają twojej rady

  być skazanym - utrata mienia i honoru

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. kamyk_pozdro@wp (Gość) 26 stycznia 2017

  Rozprawa na sali sądowej. Pozbawienie wolności

  Żona założyła sprawę o znęcanie nad rodziną. Rozprawa na sali sądowej. Zeznania dzieci 8 i 5 lat które były pozytywne. Na koniec przyszły do mnie i się przytuliły a ja cały czas płakałem.

 2. nieznajoma (Gość) 24 grudnia 2016

  sprawa w sadzie

  snilo mi sie ze odbyła sie druga sprawa w sadzie zalozona przez bylego bo chce zabierac mojego naszego synka do siebie ale jest jeszcze za maly i nie chce isc na ugode byla sedzina a na pierwszej sedzia ktory zgubil ksero smsow od byego z szanatarzami i grozbami i nie mialam jak udowodnic ze byly wypisuje takie rzeczy ale jakos udalo mi sie znalezc te smsy w telefonie

 3. Kazia (Gość) 15 lipca 2016

  Sąd

  Śniło mi się ze byłam na sali sądowej ,dużo ludzi i były mąż chciał odebrać mi prawa do mojego ,naszego dziecka,sedzina ze mną rozmawiała .

 4. j (Gość) 24 marca 2012

  Sąd

  Najpierw szłam przez miasto z moją przyjaciółką i naszym wrogiem. Ja, przyjaciółka i jej mama musiałyśmy iść do sądu. Kiedy spojrzałam w lusterko,wyglądałam zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Miałam marchewkowo-rude brwi, rzęsy i włosy. Po chwili brwi zmieniły barwę na brąz. Weszłam do sali sądowej, chyba w charakterze świadka. Sędzia nie kazał mi stać przy barierce- musiałam do niego podejść i usiąść na stołku barowym. On zadał mi kilka pytań (już nie pamiętam jakich). Bardzo się stresowałam. Później, nie wiedziałam dlaczego, sędzia dał mi jakieś zadania do rozwiązania.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny