Sennik Salto - SennikOnline.pl

Sennik Salto

Nasze interpretacje snu salto sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu salto

  7 10
 • Interpretacja: Ludmiły

  Salto - wykonać: Wielka radość.
  Salto, wykonane przez innego: Przyjemna niespodzianka.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Ola (Gość) 11 lutego 2018

  Egzamin

  Miałam egzamin na zostanie strażakiem. Musiałam zrobić salto i zrobiłam a potem upadłam. Kłóciłam się z mamą i kazałam jej odejść.

 2. klaudia (Gość) 1 stycznia 2013

  skok

  Chciałam skoczyć z budynku bez dachu kilka razy.ludzie na dole dawali mi poduszki na ziemię, zachęcali żebym już skoczyła jeśli chcę.raz zrobiłam salto na samej górze tego budynku.mój kolega to widział i był zaskoczony.kilka razy chciałam skoczyć ale się bałam.za żadnym razem nie skoczylam na dół

 3. modelkaJulia1 12 stycznia 2011

  Uciekanie przed zboczeńcami.

  Bawię się koło takiego zielonego bloku (blisko mojego domu) i słyszę strzelanie z pistoletu tyle że jeszcze nie wiedziałam co to jest zaglądam za zielony blok a tam facet strzelający na wszystkie strony i po stronie bloku po której stałam było jeszcze dwóch ale oni szukali ofiary a nie strzelali gdzie popadnie i mnie nie zauważyli chowam się koło samochodu i przychodzi ten koleś z za zielonego bloku i nastawia na mnie pistolet ale ja mu szybko w niego wale ręką on go upuszcza następnie kopie go w twarz a on ją tylko zakrywa i robię nad nim salto uciekam przed pozostałymi dwoma kolesiami i robię salto nad zastawiającym przejście samochodem i biegnę robię salto nad żywopłotem aby być pierwsza,wciskam kod do domu i zatrzaskuje im przed nosem.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny