Sennik Ścieżka - SennikOnline.pl

Sennik Ścieżka

Nasze interpretacje snu Ścieżka sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu Ścieżka

  8 10
 • Interpretacja:

  Ścieżka - Kierunek, jaki wybiera się w drodze przez życie albo żeby osiągnąć konkretny cel. Ścieżki zazwyczaj są nikłe i wąskie, często kręte, podróżuje się po nich samotnie. Stan ścieżki do­starcza wskazówek odnośnie do treści przesłania we śnie. Łatwa, pozbawiona przeszkód ścieżka w spokojnym otoczeniu jest odbiciem innego stanu psychicznego niż ścieżka stroma i kamienista albo ukryta w gąszczu. Ścieżki przez nieznany ob­szar, który wydaje się przerażający, mogą symbolizować lęki i obawy co do kierunku, jaki się wybrało albo zamierza się wy­brać. Ścieżki, które wydają się prowadzić do nikąd, mogą ozna­czać, że śniący źle skręcił albo błądzi w życiu i potrzebuje no­wego kierunku. Ścieżki przez znajomą okolicę, znaną teraz lub w przeszłości, przypuszczalnie wiążą się ze sprawami osobisty­mi, na przykład z okresem w życiu, do którego odnosi się kwe­stia przedstawiona we śnie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Ścieżka - nad wodą: Źli ludzie szykują ci zasadzki.
  Ścieżka, szeroka: Szczęście jest naprawdę zadowolone, że może cię powitać.
  Ścieżka, urwana: Utracisz oparcie, staniesz się niezrównowa­żony. Znajdzie się ktoś, kto ci pomoże.
  Ścieżka, wąska: Twoja ukochana jest niewierna. Nie obawiaj się — ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Zostaniesz wystraszony; Szeroka - powodzenie i dobre perspektywy lub szczęście bez przeszkód; Wąska - zmartwienie; Wyboista - poważne przeciwności losu; W zieleni i kwiatach - uwolnienie się od irytujących znajomości; Prowadząca w górę - zapowiada trudności i zmęczenie; Prosta - powodzenie w biznesie lub w miłości; Kręta lub ciernista - niepowodzenia lub niewierna miłość lub rozczarowania przez przyjaciół.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Lenka (Gość) 18 grudnia 2016

  Witam! Snilo mi sie,cze biegne (razem z moim psem na smyczy0. Sciezka byla raczej kreta, waska, pokonalam ja bez zadnych trudnosci. Biegalam po okolicy z mojego dziecinstwa,wokolo byly drzewa brzozy. A niedaeko stwa bieglam bez zmeczenia

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny