Sennik Siostra (rodzeństwo) - SennikOnline.pl

Sennik Siostra (rodzeństwo)

Nasze interpretacje snu siostra (rodzeństwo) sprawdzają się w 39%

Znaczenie snu siostra (rodzeństwo)

  8 10
 • Interpretacja:

  Radości rodzinne; Gdy jest w niebezpieczeństwie - czekają Cię przejściowe kłopoty; Sprzeczać się z nią - przyjaciele Cię obmawiają.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 39% Nie 61%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Patrycja9715 5 grudnia 2016

  Zaginięcie Lenki

  Śniło mi się że Irena poszła na spacer z córką Leną, a wróciła bez niej, bo Lena sie zgubila. Później ktoś szukał Lenki a ona sama wróciła skacząc po kaużach.

 2. Marta (Gość) 29 sierpnia 2012

  Siostry

  Spotkałam się z moimi siostrami na mieście i piłyśmy mrożoną kawe. Starsza siostra oznajmiła nam że zdradza swojego męża ( jest 2mies. po ślubie ). Nie wiedziałam co powiedzieć i dlaczego nam to mówi. Sama kogoś zdradziłam więc może dlatego.

 3. malinka (Gość) 26 listopada 2011

  ślub mojej młodszej siostry

  Śniło mi się, że moja młodsza siostra (16 lat) wychodziła za mąż..był to bardzo nie typowy ślub..gdyż była ona ubrana tylko od pasa w górę na biało a od pasa w dół na czarno..wiedziałam, że wychodzi za swojego chłopaka lecz nie widziałam jego twarzy..co to może oznaczać?

 4. barszu (Gość) 25 września 2011

  pająki u siostry

  zauważyłam przewrócony kwiat w pokoju mojej siostry, który prawdopodobnie potrącił nasz niepełnosprawny brat; weszłam do pokoju, kwiat był złamany i przewrócony a na ścianie siedziały dwa olbrzymie pająki; na podłodze również było mnóstwo pająków, wyglądały tak jakby dopiero co się rozmnożyły; przeraziło mnie to, tym bardziej,że zauważyłam na mojej dłoni dwa kolejne pająki; zdążyłam je strącić zanim się obudziłam

 5. inka 7 czerwca 2011

  zaginięcie siostry

  śniło mi się, że poszłam z koleżankami i moją siostrą na jakąś zabawę, miałyśmy coś sprawdzić, ale moja siostra nagle zniknęłą, zaczęłyśmy jej szukać, ale nigdzie nie mogłyśmy jej znaleźć

 6. palestrinne 11 kwietnia 2011

  zakupy z siostra

  Snilo mi sie ze poszlam do sklepu ( ze starej okolicy w ktorej mieszkalysmy) z siostra, gdzie ona chciala wymienic szminke bo pierzchly jej od niej usta. W sklepie byla rowniez kolezanka siostry ktorej ja nie znam.

 7. papillon66 (Gość) 28 marca 2011

  siostra

  siostra nie ma prawa jazdy, ale jedzie piratując na drodze a ja mam wrażenie że nas zabije, ale siostra tak prowadzi że nic nam sie nie stało

 8. martens 30 stycznia 2011

  slub siostry

  Mialam byc swiadkowa,wszystko sie opoznialo, ksiadz czekal, a ja szukalam butow. Po drodze do kosciola spotkalam dziecko siostry, spozniona w koncu usiadlam na krzesle obok niby swiadka. Podczas mszy mlodzi mieli gdzies zostawic swoje kwiaty...wtedy jakas znajoma dala mi dwie sztuczne wiazanki, ktore razem tworzyly serce. Wyszlismy z kosciola i kwiaty te wrzucilismy do otwartych grobow naszych dziadkow.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny