Sennik Siostra (zakonna) Patrz - SennikOnline.pl

Sennik Siostra (zakonna) Patrz

Nasze interpretacje snu siostra (zakonna) patrz sprawdzają się w 20%

Znaczenie snu siostra (zakonna) patrz

  9 10
 • Interpretacja:

  > Zakonnica.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. goja98 1 grudnia 2014

  Jadę z siostra autobusem nagle kierowca wyciąga nóż i zaczyna nas ciąć tym nożem leje sie jrew krzyczę a on otwiera drzwi i mnie wyrzuca na ulicę.

 2. goja98 1 grudnia 2014

  Jadę z moja siostra autobusem nagle kierowca wyciąga nóż i zaczyna nas ciąć tym nożem leje sie jrew krzyczę a on otwiera drzwi i mnie wyrzuca na ulicę.

 3. paula (Gość) 21 grudnia 2012

  nie wiem

  Byłam ja ,moja siostra i mój tata. poszliśmy na gdzieś. gdy wracaliśmy drzwi do domu były zamknięte bo zamknął je podajże tata. w środku siedział mój kolega który mi się podoba. płakał,siedział pod drzwiami w mojej bluzie .wzięłam go do pokoju . on dalej płakał.powiedziałam mu : ,,widzisz jak to fajnie jak ty mi dokuczałeś ?" on nic nie odpowiedział . potem się przytulili .on dał mi buziaka. .potem znowu się przytuliliśmy i pocałował mnie w czoło. co się potem działo ,nie wiem bo zadzwonił buzik.

 4. żaba (Gość) 24 marca 2012

  moja siostra umiera

  śmierć siostry

  śniło mi się że moja siostra wyskoczyła z okna miałam ją złapać ale nie zdążyłam. Widziałam później ją jak leży na ziemi i ma powykręcane ręce i nogi.

 5. żaba (Gość) 24 marca 2012

  śmierć siostry

  śniło mi się że moja siostra wyskoczyła z okna miałam ją złapać ale nie zdążyłam. Widziałam później ją jak leży na ziemi i ma powykręcane ręce i nogi.

 6. kwiatuszek43555 14 marca 2012

  Impreza mojej siostry

  Śniło mi się,że moja mama wyjechała i zostałam z siostrą sama w domu.W tym dniu byłam poza domem,ale gdy wróciłam,usłyszałam głośną muzykę.Moja siostra urządzała głośną imprezę.Wszyscy byli pijani i okropnie wrzeszczeli.Uciekłam do swojego pokoju.Wtedy weszli do niego pijani koledzy mojej siostry(dużo starsi ode mnie) i zaczęli mnie podrywać i dobierać się do mnie.Uciekłam z domu i naglę pojawiłam się na jakimś festynie.Były tam moje koleżanki.Opowiedziałam im o wszystkim.Usiadłam obok koleżanki, a ona pokazała mi dziwne łyżwy bez ostrzy.Powiedziała,że wystarczy nacisnąć guzik, aby zacząć na nich jeździć.Poszłyśmy do kawiarni i piłyćmy coca-colę.Naglę usłyszałam krzyki.Popatrzyłam przez okno,a tam zobaczyłam pijanych kolegów mojej siostry.Wołali do mnie kelnerka i śmiali się.Wtedy mój sen się zkończył.

 7. lilka36 (Gość) 3 grudnia 2011

  siostra

  bylysmy u mamy w domu powiedzialam siostrze czy nie jest w ciazy zaprzeczyla ale gdy wszedl jej maz powiedzial ze jest w ciazy

 8. ania366 (Gość) 12 sierpnia 2011

  siostra

  znienawidzony człowiek któremu życzę śmierci przemienia się w siostrę i chce się zabić nożem a ja pierwsze chce jego śmierci a potem gdy jest to moja siostra proszę by tego nie robiła

 9. Anusia 21 lipca 2011

  śmierć szwagra

  smierć męża siostry dosc nietypowa poprostu nagła ale nie widziałm w śnie pogrzebu ani go martwego tylko płacz siostry i mój także co to oznacza.

 10. Anka;) (Gość) 16 lipca 2011

  koleżanka

  Poszłam z braćmi na impreze, mama kazała mi żebym poszła z nimi do ich kolegi, który ma siostrę z którą się koleguję.

 11. Tajemnicza 13 lipca 2011

  ...

  byłam w szkole.gadałam z siostrą chłopaka który mi się podoba. poczestowała mnie tic takiem.
  chłopak był dj-em i zdziwiło mnie to czego go nie ma

 12. Lolka 19 marca 2011

  chłopak siostry

  śniło mi się, że zdradziłam swojego chłopaka z narzeczonym swojej siostry, był bardzo czuły i mówił mi, że od dawna mu się podobam, a on na codzień jest raczej nieśmiały. Co ten sen może oznaczać? on mnie w tym śnie tak czule całował i przytulał.

 13. Ktosx33 14 marca 2011

  Dziwny facet

  Byłam w domu , znęcały się na de mną dwie koleżanki i siostra koleżanki , zabierały mi też telefon i zaskarżyłam babci .
  Było po dyskotece razem z przyjaciółką poszłyśmy do sklepu aż ona odeszła szybko a ja nie zdążyłam a taki pan podszedł do mnie i pistolet mi przyłożył
  - Jak komuś powiesz to zginiesz.
  Ja powiedziałam że nikomu nie powiem a on powiedział że sprawdzi i przysunął mi przed oczami pistolet i dodał "Patrz jak dostaniesz w oko "
  Ja krzyczałam że nie powiem

 14. helus (Gość) 15 lutego 2011

  siostra

  Byłam w dou rodzinnym, w łazience, próbowałam się przbrać, moja siostra mnie podgładała zdemaskowałam ją po czym zaczełyśmy się przytulać, przytulenie z jej strony było ograniczone

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny