Sennik Skok - SennikOnline.pl

Sennik Skok

Nasze interpretacje snu skok sprawdzają się w 25%

Znaczenie snu skok

  10 10
 • Interpretacja:

  strata przyjaciela

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Livehereandnow (Gość) 9 listopada 2014

  Skok na bungee i rana na szyi

  Pamiętam ze skoczylam na bungee a gdy wyladawalam to zalowalam ze nie wykrzyczałam co czuje i mialam na szyi szramę jakby od wieszania się na sznurze.

 2. pepe78 (Gość) 3 listopada 2013

  skok ze spadochronem

  Dziś miałem bardzo dziwny sen... śnił mi się skok ze spadochronem /skaczę od wielu lat/ i w tym śnie początkowo nie mogłem odnaleźć uchwytu otwierającego spadochron główny, kiedy go znalazłem i użyłem - było zbyt nisko, uderzyłem w dużą prędkością o dach jakiegoś domu....nic więcej nie pamiętam, czy zginąłem czy przeżyłem, nic. Pamiętam tylko strach przed uderzeniem. We śnie ciągle pojawiała się postać mojej byłej dziewczyny /z którą rozstaliśmy się jakiś czas temu/ - ciągle marudząca i krytkująca mnie, obwiniajaca za wszystko...co taki sen może oznaczać ??

 3. anka (Gość) 18 października 2012

  skok na bungee

  było pochmurnie, ciemno. stalam na moście nad rzeką a obok byl instrktor i były chłopak. stanełam do skoku ale ze strachu koles musiał mnie popchnac i skoczyłam. tam na dole krzyknelam ze fajnie ale strasznie krótko.

 4. sviktet 13 lipca 2012

  Skok na bungee z byłym chłopakiem

  Spotkałam się z byłym chłopakiem. Wykupiliśmy skok na bungee i skoczyliśmy razem. Później długo ze sobą rozmawialiśmy i się śmialiśmy

 5. byk1 (Gość) 13 marca 2011

  skok

  Biłem się z kimś, po czym skoczyłem w wieżowca. Nagle znalazłem się w domu i zrobiłem sobie kanapki, lecz zawołano mnie bym pomógł z zakupami w biedronce.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny