Sennik Ślimak - SennikOnline.pl

Sennik Ślimak

Nasze interpretacje snu Ślimak sprawdzają się w 73%

Znaczenie snu Ślimak

  8 10
 • Interpretacja:

  Ślimak - Jeśli chcesz osiągnąć przynajmniej część z tego, o czym tak bardzo marzysz, musisz pożegnać się z lenistwem.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 79% Nie 21%

 • Interpretacja: Łucji

  Ślimak - Widok ślimaka oznacza, że śniący chce, by określona spra­wa zwolniła swój bieg; wydarzenia toczą się jednak szyb­ciej. Rozdeptanie ślimaka oznacza wyczerpanie cierpliwo­ści śniącego i pragnienie działania, przy czym popełnia się nieostrożność. Widok ślimaka chowającego się w domku nakazuje cierpliwość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 63% Nie 37%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Ślimak (Gość) 6 stycznia 2015

  Stałem w kuchni, nagle poczułem, ze wypadł mi ząb jednak gdy wziąłem go w rękę przypominał przepolowiona skorupę ślimaka. Obudziłem sie w strachu, a serce mało co mi nie wyskoczyło...

 2. blurp 2 lutego 2013

  Ślimak bez skorupy

  Widzę przez oszklone drzwi tarasowe, że na zewnątrz pełznie w moim kierunku gigantyczny, czerwony ślimak wyglądający jak długa poduszka z pierzastymi czułkami jak ćma. Nie bałam się go, był bardzo sympatyczny, chciałam go nakarmić ale nie miałam nic odpowiedniego. Popatrzył, popełznął wzdłuż drzwi do ogródka ale czułam, że będzie stałym mieszkańcem ogrodu.

 3. verinia (Gość) 4 września 2012

  slimak

  patrze na schody a tam 3 lub 4 ogromne slimaki.....nieprawdopodobnie wielkie......caly czas sie powiekszaja, nagle jeden znajduje w mojej nogawce od spodni

 4. anysia10 9 lutego 2011

  ślimak

  idę ulica, jest po deszczu, ale świeci słońce. patrze w dól, mam bose nogi a na ulicy sa miliony ślimaków. ide omijając je, żeby nie nadepnąć. jeden uśmiecha sie do mnie, wygląda jak z kreskówki.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny